999 rezultate për

adam

Zyrtare: Radamel Falcao te Monaco Ndërkohë që Neymar do të firmosë nesër me Barcelonën, një tjetër sulmues i madh, i cili kërkohet nga gjysma e Europës do
Amerikanët falenderojnë Shqipërinë për strehimin e muhaxhedinëve Departamenti amerikan i Shtetit ka shprehur vlerësimin për qeverinë shqiptare, për xhestin njerëzor, bujar për të pranua
Partia Demokristiane kundër martesës brenda të njëjtit seks Partia Demokristiane kundërshton kërkesën e komunitetit LGBT për zyrtarizmin e martesës midis personave të të njëjtit se
Radamel Falcao vizitë në Monaco? Disa lojtarë të ekipit të të rinjve të Monacos dhanë lajmin se kishin parë yllin e Atletico Madrid, Radamel Falcao, në k
Radamel Falcao te Monaco Radamel Falcao do të luajë tek Monaco në sezonin e ardhshëm. Sulmuesi i Atletico Madrid, një nga më të mirët në qarkulli
Atletico Madrid, mega-ofertë për Suarez Pak ditë më parë Diego Simeone shprehu admirimin për Luis Suarez, uruguajanin që e ka mbyllur para kohe sezonin me Liver
Çmenduritë nuk kanë asnjëherë fund (FOTO-LAJM) Çmenduritë nuk kanë fund. Dy çiklistë nga Perthshire, Skoci kanë vendosur të rrezikojnë jetën e tyre duke ecur me biçikl
"Djajtë e Kuq" në Madrid për Falcaon Manchester United vazhdon të interesohet për Radamel Falcaon. Sulmuesi kolumbian i Atletico Madrid pëlqehet shumë nga Si
Radamel Falcao dhe Luca Toni, së shpejti baballarë Pas disa mujsh Radamel Falcao dhe Luca Toni do të mund të provojnë ndjesinë e të qenurit baba. Lajmi është bërë i njohur
Falcao në "qiellin e shtatë": Do bëhem baba Radamel Falcao e feston golin ndaj Bolivisë në stilin "alla Totti" duke dhënë edhe një lajm shumë të mirë. Sulmuesi i At
Falcao i prerë: I lumtur te Atletico Është i paevitueshëm fakti që sa herë Radamel Falcao jep intervista, të mos pyetet për të ardhmen e tij. Por sulmuesi ko
David Villa zëvëndëson Radamel Falcao-n Nëse Radamel Falcao do të largohet në verë, atëherë Atletico Madrid do ta zëvendësojë atë me David Villan. Sulmuesi kol
Atletico, "viktima" e preferuar e Messit Barcelona-Atletico Madrid, është kjo supersfida e kësaj jave në La Liga. Dy kresuesit e kampionatit spanjoll do të ndesh
Adam Lanza mësoi nga e ëma si të qëllonte me armë Në SHBA ende janë të hutuar nga tragjedia në shkollën fillore "Sandy Hook" Newtown, në Connecticut dhe pyetja e madhe që
Perez: Radamel...mund ta firmosësh pak? "Ujku qimen e ndërron, por zakonin s’e harron". Florentino Perez, presidenti i Real Madrid, kërkon të provojë sërish.
Falcao, ja "çmenduria" e rradhës e Abramoviç Plot 60 milionë euro për Atletico Madrid. 250 mijë euro në javë për Radamel Falcao. Kjo, sipas tabloidit britanik "Daily
Falcao do respektojë kontratën Pothuajse çdo ditë dalin zëra mbi Radamel Falcaon, një nga sulmuesit më në formë në La Liga por edhe në Europë. Bomberi
Halloween, vipat nuk iu shpëtojnë paparacëve (FOTO-LAJM) Disa nga personazhet më të njohur të “show-biz”-it botëror nuk i kanë shpëtuar syrit të paparacëve për natën e Hallowee-
Fëmijëria përlot Falcaon (VIDEO) Radamel Falcao përpara se të bëhej një futbollist profesionist ishte një djalë që ëndërronte të arrinte majën. I kujtohe
Miranda: Falcao meriton "Topin e Artë" Mbrojtësi brazilian i Atletico Madrid, Joao Miranda thotë se shoku i tij i skuadrës, kolumbiani Radamel Falcao është fut