999 rezultate për

adam

Ambasadorja franceze i jep "shuplakë" Jabllanoviçit? (VIDEO) Aleksandër Jabllanoviç ka qenë duke hyrë në ambjentet e Kuvendit, kur ka hasur aty ambasadoren franceze, Maryse Daviet.
Habit Van Gaal: Premier League, e lodhshme për Falcaon Tekniku i Manchester United, Louis van Gaal, është i shqetësuar për sulmuesin Radamel Falcao. Ai druhet se kapaciteti fi
Shtatzënat si sirena, ja mrekullia që ndodh në ujë (FOTO LAJM) Teksa nënat e reja janë në atë që cilësohet si pritja e ëmbël, ato dëshirojnë që çdo moment që kalojnë ta gdhendin në me
Papagalli Coco feston golat e Radamel Falcao-s (VIDEO) Nuk e kishin vënë re në Kolumbi, Spanjë apo në Francë por në Angli nuk shpëton asgjë. Sipas asaj që shkruan tabloidi "Su
Prezantimi dhe stërvitja e parë, Falcao: Ja pse zgjodha United (FOTO LAJM) "Zgjodha Manchester United sepse këtë vit fua të fitoj një trofe". Kështu shprehet Radamel Falcao në lidhje me arsyet që
"Bombë" nga Anglia: Falcao 2 vjet më i madh? "Sun on Sunday" nxjerr një të dhënë shumë interesante që pritet të bëjë shumë zhurmë në Angli dhe veçanërisht te Manches
Babai i Falcaos zbulon prapaskenat: Reali e donte falas Babai i Radamel Falcao, Radamel Garcia, ka zbuluar një prapaskenë të transferimit të bomberit kolumbian te Manchester Un
Dy Manchester-at e Van Gaal, ç'do ndodhë me Januzajn? (FOTO LAJM) Tifozët e Manchester United mezi po presin ndeshjen e rradhës në Premier League për të parë në fushën e lojës blerjen më
Man.United, ja cilin numër do të mbajë Falcao (FOTO LAJM) Përforcimi më i fundit i Manchester United, Radamel Falcao, do të veshë fanellën me numrin 9 me ekipin nga "Old Trafford
Shokon Adam Levine: Dua 100 fëmijë Këngëtari Adam Levine pasi ka vetëm një muaj që është martuar, ka shprehur dëshirën për të pasur 100 fëmijë. Sipas tij,
Juve, sfidë treshe për Radamel Falcao-n Orë të nxehta në shtëpinë e Juventusit përsa i përket gjetjes së sulmuesit. Giuseppe Marotta po shikon disa mundësi për
Radamel Falcao te Juventus? Kur ka mbetur vetëm një javë nga mbyllja e merkatos, ëndrra Radamel Falcao për Juventusin nuk është më edhe aq e pamundu
Gërshërë fantastike, ky është Radamel Falcao (VIDEO) Qëndroi për disa muaj jashtë fushave të lojës, humbi edhe Botërorin për shkak të dëmtimit të rëndë, por kampionë si Rada
Falcao mund të huazohet tek Real Madrid Skuadra e Real Madrid mund të huazojë sulmuesin kolumbian, Radamel Falcao, nga Monaco. Sipas ABC-së, presidenti i Monako
Balotelli në shitje, ja kush e zëvëndëson (FOTO LAJM) Mario Balotelli është në shitje. Sipas "Corriere dello Sport", Milani kërkon 30 milionë euro për kartonin e tij, edhe ps
Zyrtare: Adam Lallana te Liverpool (FOTO LAJM) Adam Lallana është zyrtarisht një futbollist i Liverpool. Ish lojtari i Southampton kaloi në "Anfield Road" për shumën e
ISIS ekzekuton gjyqtarin që dënoi me vdekje Sadamin Gjyqtari që dënoi me vdekje në litar Sadam Huseinin pretendohet se është kapur nga militantët e ISIS dhe është ekzekutua
Karina Jelinek, e dashura e re e Radamel Falcaos? (FOTO LAJM) Radamel Falcao nuk mund të jetë protagonist në Kupën e Botës "Brazil 2014" pas një dëmtimi të pësuar muaj më parë me Mon
"Brazil 2014", Top 11 i të dëmtuarve (FOTO LAJM) Rritet numri i futbollistëve që humbasin Kupën e Botës "Brazil 2014". I fundit në rradhë është mesfushori i Italisë Ricc
Parada e LGBT, PDK: Zoti krijoi Evën dhe Adamin, jo Adamin dhe Stefanin Në ditën kur komuniteti LGBT zhvilloi një paradë duke kërkuar legalzimin e martesave gay, Partia Demokristiane e Shqiper