999 rezultate për

adam

Akuzat për pedofili, Sunderland përjashton futbollistin (VIDEO) Adam Johnson përjashtohet nga skuadra e Sunderlandit pas akuave për pedofili. Klubi britanik e bëri të ditur këtë lajm n
Parashikimi i Nostradamus: Antikrishti vjen në 2016-ën, do kalojë nga Shqipëria (FOTO) Ndjekësit e Nostradamusit pretendojnë se mes profecive që i janë përmbushur, janë ato për Adolf Hitlerin, vrasjen e vëll
Nostradamusi i Ri: Blini ushqime, ujë dhe ilaçe, po fillon Lufta (VIDEO) Sipas një personi, i vetëshpallur si Nostrdamusi i ri, Kina dhe Rusia do të fillojnë Luftën e Tretë Botërore kundër SHBA
Chelsea turpërohet në miqësore (VIDEO) Faza përgatitore nuk po ecën dhe aq mirë për Chelsean e Jose Mourinhos. Skuadra londineze u mposhtë 4-2 nga New Your Red
Vdes në burg ish-ministri i Jashtëm i Sadam Husseinit Tariq Aziz, ish-ministri i Jashtëm i regjimit të Sadam Hussein ka vdekur në një burg të Irakut. Aziz ka vdekur në mos
Irritohet fansi, i hedh miell në fytyrë këngëtarit (FOTO LAJM) Duket se Adam Levine nuk gëzon një mbështetje të madhe nga fansat, pasi teksa bëhej gati për të qënë i pranishëm në një
Vogëlushi 3 vjeçar mjeshtër i bilardos (VIDEO) Vetëm tre vjeç dhe ai është një mjedhtër i bilrdos. Vogëlushi, Adam Wayne nga Irlanda është shumë preciz, edhe pse e ka
Radamel Falcao mund të jetë "goditja" e Milanit të ri Në pritje të kalimit të aksioneve të Milanit nga ana e Silvio Berlusconit te manjati indonezian Bee Taechaubol në Itali
Ja çastet ku një fanse i turret këngëtarit Adam Levine (FOTO LAJM) Ndodh që një fanse të bëjë veprime të pakontrolluara dhe e njëjta situatë ka ndodhur me Adam Levine. Gjatë performancës
Adam surprizon Courtois, super-gol nga 60 metra (VIDEO) Gjatë ndeshjes së Premier League mes Chelsea dhe Stoke City, futbollisti mik Charlie Adam shënoi një supergol duke surpr
SHBA sulmon ISIS në vendlindjen e Sadamit Me kërkesë të Irakut, SHBA-të të mërkurën në mbrëmje kanë filluar sulmet ajrore mbi qytetin irakian Tikrit. Një zyrtar a
Studim/ Domatja jeshile e duhura për muskuj të fortë Domatet jeshile kanë si përmbajtje të tyre tomatidina, një substancë që jo vetëm nxit rritjen e muskujve dhe forcës, për
Juventus, 5 top-kandidatë për sulmin (FOTO LAJM) Me Paul Pogba që mund të largohet në fund të sezonit me një ofertë rekord dhe me Fernando Llorenten jo më të paprekur, J
Gati oferta e Manchester United për Icardin Ai i Mauro Icardit është emri më i nxehtë në merkaton e Interit. Bisedimet mes sulmuesit argjentinas dhe klubit zikaltër
Barcelona pa 10 yje në Elche (FOTO LAJM) Luis Enrique ka publikuar listën e futbollistëve të grumbulluar për ndeshjen e kthimit në Kupën e Mbretit kundër Elches,
Juventus, gati rroga faranoike për Falcaon Vjen një lajm i ri i bujshëm për Juventusin dhe për merkaton e ardhshme të verës: në rast largimi të Paul Pogba, ëndrra
Manchester City fiton 3:2 (VIDEO) Manchester City ka mposhtur me vështirësi skuadrën e Sunderlandit në shtëpi me rezultat 3-2. Yaya Toure (57’), Stevan
Yjet e showbiz-it në mbrëmjen e maturës (FOTO LAJM) Ata tashmë bëjnë pjesë tek bota e show-bizit, e ndërsa vite më parë kanë qënë krejt të panjohur. Teksa kanë bërë një jet
Adam Sandler shpallet aktori më i paguar i vitit (FOTO LAJM) Adam Sandler sërish triumfon duke u cilesuar si aktori më i mirë për të dytin vit radhazi. Duke i'u referuar prestigjoze
Talenti i Barçës: Ronaldo, Ronaldinho e Messi, modelet e mia (VIDEO) Adama Traore në faqen e parë të "Mundo Deportivo". Sulmuesi i Barcelona B shënoi në goleadën e katalanasve në Copa del R