999 rezultate për

adam

Chekse deshiron për në janar talentin 21-vjeçar Ekipi i Antonio Contes po mendon për të ardhmen e ekipit të tij. Pas këmbë nguljes për Lukakun, Alex Sandro etj, Chelsea
Sadami i RENEA-s habit Ramën: Sot jam administrator, më binden të gjithë Kryeministri Rama kafen e mëngjesit e ka pirë në Njësinë 5 me dhjetëra socialistë. Ndonëse kryeministri iu tha se nuk
Radamel Falcao hyn në historinë e futbollit kolumbian Përveç titullit të Ligue 1 dhe gjysmëfinales së Ligës së Kampioneve “i rilinduri”, Radamel Falcao po shkëlqen dhe me kom
Opel Adam sjell versionin e ti me detaje të veçanta (FOTO LAJM) Opel Adam bie në mesin e automobilave me më së shumti mundësi për individualizim sipas përzgjedhjes së blerësve. Mode
Ky baba punoi 18 muaj për t'i dhuruar vajzës një pemë zanash (FOTO LAJM) Çdo vajzë dëshiron një pemë zanash në dhomën e saj, kështu që në vitin 2016 kandidati super-baba dhe Reddit Radamshome.
Berisha: Ka video që vërtetojnë Mimi Kodhelin si striptiste… Berisha nga “çadra e lirësë” ka shpërthyer në akuza të forta ndaj partisë socialiste, lëvizjeve të saj të fundit si dhe
Jankuloska ironinzon ambasadorin Garrett, e quan "Nostradamus" Ish-ministrja e MPB-së, Gordana Jankuloska, ka ironizuar ambasadorin britanik në Maqedoni, Charles Garrett, duke e quajt
Flet hetuesi i CIA-s: Çfarë më tha Sadami për amerikanët kur u futëm në Irak (FOTO LAJM) Specialisti i CIA-s, i John Nixon, i cili ka intervistuar Saddam Husseinin pas arrestimit në dhjetor të vitit 2003, ka t
Parashikimi i Nostradamus për vitin 2017: Ja si do të jetë ky vit që po vjen Ndonëse shpesh herë kanë rezultuar të pavërteta, profecitë e Nostradamus janë shumë të njohura pothuajse në të gjithë bo
Profecitë e Nostradamusit, ja çfarë do të ndodhë në vitin 2017! Nostradamus është profeti më i famshëm dhe më i komentuar i momentit mbi profecitë e tij të cilat shpesh herë janë konsi
A e parashikoi Nostradamus fitoren e Trump? Çfarë ndodh më pas... (FOTO LAJM) Nostradamus (1503- 1566) është konsideruar si një nga shkrimtarët më të rëndësishëm dhe të famshëm të profecive të histo
Adam Levine ka dhunuar gruan? (FOTO LAJM) Thashethemet e fundit flasin se vokalisti i Maroon 5 ka dhunuar bashkëshorten e tij, por këto zëra duket se tashmë janë
Ja shqiptarja që u ballafaqua me bashkëpunëtoren e Milloshoviçit (VIDEO) Lumi Hadri, aktiviste në Shtetet e Bashkuara të Amerikës që ka lobuar shumë për Kosovën, në vitin 1999 ishte ballafaquar
Gazetari egjiptian: Sadam Husein është gjallë Sadam Husein ka vdekur prej 10 vitesh kur u var në mes të Bagdadit, por një gazetar egjiptian pretendon të kundërtën.
Adam Levine bëhet baba Këngëtari Adam Levine dhe modelja Behati Prinsloo janë bërë prindër. Çifti është gëzuar me një vajzë, konfirmon Us W
Puthja në Lojërat e Rios që emocionoi botën (FOTO LAJM) Puthja mes dy kanadezëve, basketbollistëve Jamey Jewells dhe Adam Lancia, ka emocionuar spektatorët ndërsa fotografitë j
Njihuni me djalin që lindi në të njëjtën datë si babai, gjyshi dhe xhaxhai Të lindësh në një ditë me babain dhe me gjyshin dhe xhaxhain, padyshim që është një koniçidencë shumë e bukur. Data p
“Daredevil Adam” njeriu me aftësi të mbinatyrshme (FOTO LAJM) “Daredevil Adam” i njohur si njeriu me aftësi të mbinatyrshme ka publikuar një video, ku shihet duke nxjerrë flakë nga d
Sulme me raketa në Siri, 12 të vdekur e 5 të plagosur Zyrtari i mbrojtjes civile në Badama, Muhammed Huber, në një prononcim për gazetarin e AA-së deklaroi se forcat e Asadit
Berisha sulmon Leskajn: “Madamë lokomotiva”, po sfidoni ligjin duke drejtuar Parlamentin Gjatë seancës së sotme, nuk ka munguar përballja mes Berishës e Ballës, akuzat e ndërsjellta mes palëve. Por Berisha nuk