999 rezultate për

adam

Ndërhyrje "horror", futbollisti godet kokën e kundërshtarit (VIDEO) Një moment i frikshëm ka ndodhur në ndeshjen e Premier Leagues mes Southampton dhe West Hamit. Futbollisti Craig DaWs
Leeds United interesohet për yllin e Wolves Skuadra angleze, Leeds United, thuhet se është e interesuar për yllin spanjoll të Wolverhampton Wanderers, Adama Traore.
Vrapon drejt portës së tij, ky markim i Xhakës ndaj Traore bëhet viral (VIDEO) Skuadra e Arsenal dje pësoj humbje 2-1 nga Ëolves, duke vazhduar formën e dobët këtë sezon në Premier League. Paraqit
Luis Enrique tregon çfarë e befason nga Ronaldo Luis Enrike vendos ta shikojë pozitivisht barazimin që Spanja mori në Portugali, pavarësisht se këta të fundit u ndalën
Adama Traore i infektuar me covid-19 Futbollisti i njohur spanjoll, Adama Traore është infektuar me koronavirus. Mediumi i njohur spanjoll "Marca" ka shkr
Në Angli shënohet supergol nga 40 metra (VIDEO) Blackburn ka fituar me përmbysje 2-3 ndaj Cardiff. Goli i tretë dhe i fitores u shënua nga sulmuesi i Blackburn Adam
Manchester United rikthen vëmendjen nga Adama Traore Man United janë të interesuar për të përforcuar fazën e sulmit me një lojtar që mund të aktivizohet në krah. Jadon Sa
Adam Traore dhuron spektakël, shikoni sa mbrojtësa merr zvarrë (VIDEO) Sulmuesi i Wolves Adam Traore shpesh është vlerësuar për fizikun dhe shpejtësinë e tij, por këtë sezon është parë edhe p
ZYRTARE/ Pas disa aludimeve Liverpooli i zgjat kontratën Adam Lallanës Skuadra e Liverpool përmes rrjeteve sociale ka lajmëruar se ia ka zgjatur kontratën, Adam Lallanes. Ai do të qëndroj
Liverpool gati të rinovojë për një afat të shkurtër me Adam Lallana Anglezi po destinohej të mbetej si agjent falas kur kontrata e tij përfundon më 30 qershor. Sezoni 2019/20 është cakt
Mandzukicit po i mungon Europa, gjigandët turk gati ta rikthejnë Mario Mandzukic mund të rikthehet përsëri në Europë. Kroati, i cili në muajin janar "braktisi" Juventusin mes polemikave
Flasin ekspertët: Përse nuk po përhapet koronavirusi në Afrikë? Që nga fillimi i përhapjes së pandemisë së koronavirusit nëpër botë, ekspertët janë bashkuar që ta luftojnë këtë sëmundj
Adam Traore: Më ftonin të bëhesha pjesë e grupeve kriminale dhe të shisja drogë Lojtari që luan aktualisht në Premierligë me Wolves, Adama Traore, ka treguar historinë e tij të dhimbshme të fëmijërisë
Influencuesi i rrjeteve sociale dënohet me 14 vjet burg, zbulohet arsyeja Një influencues i rrjeteve sociale është dënuar me 14 vite burg për një komplot me armë, me qëllim që të merrte një dome
11 kapitenët e Arsenalit të renditur nga më i keqi te më i miri Në mediat botërore e veçanërisht ato Angleze mund të shihet në çdo cep Granit Xhaka, kjo për shkak të incidentit të mbr
Radamel Falcao debuton me gol te Galatasaray (VIDEO) Sulmuesi kolumbian, Radamel Falcao, u prit si hero nga tifozët e Galatasarayt, në momentin e transferimit te kampionët n
"Çmenden" tifozët e Galatasaray, shikoni si e presin Radamel Falcaon (VIDEO) Radamel Falcao ka mbërritur në Turqi, aty ku u prit nga përfaqësuesit e klubit të Galatasaray. Sulmuesi kolumbian do
Vdekje e tmerre! Parashikimet e Nostradamusit për 2019 Ditët e fundit, në politikën shqiptare ka nisur një debat i ri, pas alarmit të dhënë nga Presidenti Ilir Meta se Ballkan
Nostradamusi kishte parashikuar gjithçka mbi Notre Dame Zonja jonë (Notre Dame) do të qajë për të gjithë ne dhe do të shkëlqejë në distancë…Me ardhjen e pranverës një Kishë e t
Nostradamusi parashikon luftë të përgjakshme Turqi-Greqi në 2019: Lajmi bën bujë në mediat greke dhe turke Një ndër gazetat më të mëdha në Turqi, "Sabah" i është referuar një parashikimi të Nostradamusit, sipas të cilit Greqia