999 rezultate për

acaruar

Shpallën fitoren e Biden në Arizona, zbulohet telefonata e acaruar mes Trump dhe pronarit të Fox News Kur rrjeti televiziv konservator, Fox News shpalli se sipas projeksioneve të tyre, kandidati demokrat Joe Biden ka fitua
Debati i acaruar në Byro për pengmarrjen e anijes Dukati, çfarë tha Rita Marko dhe Ramizi Publikohen disa dokumente arkivore të nxjerra nga një dosje voluminoze e Arkivit Qendror të Shtetit (fondi i ish-Komitet
Tërbohet Muriqi, i hedh përtokë shiritin e kapitenit shokut të skuadrës (VIDEO) Humbja ndaj Sivasporit në kampionat është përjetuar keq nga skuadra e Fenerbahçes. Ndeshja e sotme 3-1 i kushtoi ekip
Mbappe i acaruar me trajnerin Tuchel (VIDEO) Gjigantët e PSG-së arritën të fitojnë 1-3 me përmbysje dje në transfertën kundër Montpellierit në ‘Stade de la Mosson’.
Rama i acaruar: S’bëhet shteti sa hap e mbyll sytë, hedhin helm sikur ujë Kryeministri Edi Rama ka dhënë një intervistë për News24 nga qyteti i Durrësit, i cili ka qënë më i godituri nga tërmeti
Marotta nuk "mban" më: Jemi të acaruar me Icardin dhe Wanda-n Drejtori Sportiv, Beppe Marotta ka thënë se Interi ndihet i acaruar me komentet e fundit të Wanda Naras e cila ka konfir
Elgit Doda i acaruar nga veprimi i Kleas: "Mos e bëj më" (FOTO LAJM) Elgit Doda dhe Klea Huta, janë një ccift për tu patur zili. Por si gjithë të tjerët, edhe mes tyre ka momente zënkash dh
Kjo fotografi ka acaruar një popull të tërë Një gjuetar trofesh në Teksas ka shkaktuar zemërim në Pakistan, pasi u fotografua me një kafshë të quajtur Astore Markho
Nuk flasin prej 5 vitesh, Fjolla injoron hapur Tunën Fjolla Morina dhe Tuna prej disa vitesh nuk flasin më dhe i kanë marrëdhëniet pak të acaruara. Por nëse jeni kuriozë
Totti i "shokuar": E turpshme çfarë ndodhi te Roma-Inter Roma dhe Interi u ndalën me barazim 2-2 mbrëmjen e djeshme, por ky rezultat duket se nuk u ka pëlqyer të gjithëve. K
Kjo kartmonedhë ka acaruar shumë shqiptarët në Zvicër Kohët e fundit, Banka Kombëtare e Zvicrës ka publikuar pamjen e re të bankënotës së re 200-frangëshe të Zvicrës dhe menj
Legjenda angleze i acaruar me Pepen, e ofendon rëndë (VIDEO) Ndeshja midis Portugalisë dhe Maroku u vendos nga një gol i Ronaldos që në minutën e katërt. Teksa skuadra e Marokut
E akuzuan për fotot e fundit, Trejsi nuk përmbahet Trejsi Sejdini është bukuroshja nga Elbasani e cila u bë e njohur fillimisht nëpërmjet një videoje të shpërndarë ku duke
Soni Malaj e acaruar: Partneri im nuk është xheloz Soni Malaj është diskutuar gjithnjë për lidhjet e saj. Ajo u martua me Mirkon vetëm pak kohë më parë, por u ndanë pas
Buffon i acaruar me ekipin, në fund të karrierës po i dorëzon trofet një e nga një Pas humbjes me Napolin në Torino tek juventus nuk ka më qetësi. Portieri dhe kapiteni i skuadrës, Gigi Buffon, pas humb
Harrojini ilaçet, shërojeni fytin e acaruar me produktet që keni në shtëpi Ilaçet jo gjithmonë janë zgjidhje, sidomos për disa probleme të cilat mund të eliminohen lehtë me produkte shtëpiake. Nj
Pas Bashës, ambasadori Lu po qetëson edhe Kryemadhin Ndërkombëtarët kanë filluar takimet për qetësimin e klimës politike në vend pas acarimit me zgjedhjet e kryeprokurores s
Harrojini ilaçet, shërojeni fytin e acaruar me produktet që keni në shtëpi Ilaçet jo gjithmonë janë zgjidhje, sidomos për disa probleme të cilat mund të eliminohen lehtë me produkte shtëpiake. Nj
Ivanka e acaruar, tashmë duhet të marrë leje për të takuar Trump Mesa duket Shtëpia e Bardhë është shkundur pak nga liria e tepërt në të cilën po lundronte. Kjo sepse kryetari i ri i
Lojtari i Olimpiacos feston para tifozëve duke i acaruar të gjithë (FOTO LAJM) Felipe Pardo ishte nota e vetme pozitive në mbrëmjen e djeshme për Olimpiakosin, që u mund në shtëpi në Ligën e Kampione