999 rezultate për

acarua

Debati i acaruar në Byro për pengmarrjen e anijes Dukati, çfarë tha Rita Marko dhe Ramizi Publikohen disa dokumente arkivore të nxjerra nga një dosje voluminoze e Arkivit Qendror të Shtetit (fondi i ish-Komitet
Pamjet tregojnë pse Lloris u acarua me Son gjatë ndeshjes kundër Evertonit Ndeshja e të hënës mbrëma me Tottenham dhe Everton u shoqërua me disa incidente që u bënë kryetemë në mediat sportive.
Tërbohet Muriqi, i hedh përtokë shiritin e kapitenit shokut të skuadrës (VIDEO) Humbja ndaj Sivasporit në kampionat është përjetuar keq nga skuadra e Fenerbahçes. Ndeshja e sotme 3-1 i kushtoi ekip
Mbappe i acaruar me trajnerin Tuchel (VIDEO) Gjigantët e PSG-së arritën të fitojnë 1-3 me përmbysje dje në transfertën kundër Montpellierit në ‘Stade de la Mosson’.
Rama i acaruar: S’bëhet shteti sa hap e mbyll sytë, hedhin helm sikur ujë Kryeministri Edi Rama ka dhënë një intervistë për News24 nga qyteti i Durrësit, i cili ka qënë më i godituri nga tërmeti
"Pushoni ia q*fsha robt", flet gazetarja Marsela Topi: E kisha me njerëzit e avokatit, më acaruan (VIDEO) Gaztetarja Marsela Topi ka reaguar pas videos ku u shfaq duke sharë në studio, lajm i cili bëri gjithë xhiron e portalev
Marotta nuk "mban" më: Jemi të acaruar me Icardin dhe Wanda-n Drejtori Sportiv, Beppe Marotta ka thënë se Interi ndihet i acaruar me komentet e fundit të Wanda Naras e cila ka konfir
Elgit Doda i acaruar nga veprimi i Kleas: "Mos e bëj më" (FOTO LAJM) Elgit Doda dhe Klea Huta, janë një ccift për tu patur zili. Por si gjithë të tjerët, edhe mes tyre ka momente zënkash dh
“Pse nuk lidheni bashkë?”, çfarë pati Ori që u acarua nga pyetja e fanses? Moderatorja Ori Nebijaj dhe Isli Islami janë kthyer në të preferuarit e publikut që kur nisën të prezantonin "Wake up".
Kjo fotografi ka acaruar një popull të tërë Një gjuetar trofesh në Teksas ka shkaktuar zemërim në Pakistan, pasi u fotografua me një kafshë të quajtur Astore Markho
Nuk flasin prej 5 vitesh, Fjolla injoron hapur Tunën Fjolla Morina dhe Tuna prej disa vitesh nuk flasin më dhe i kanë marrëdhëniet pak të acaruara. Por nëse jeni kuriozë
"Do t'jua bëj tarifat sa mami juaj", fjalët e Erion Braçes që acaruan studentët (VIDEO) Deputeti i PS, Erjon Brace, në momontet që po dilte nga salla e Kuvendit është pritur me protesta nga studentët e pranis
Totti i "shokuar": E turpshme çfarë ndodhi te Roma-Inter Roma dhe Interi u ndalën me barazim 2-2 mbrëmjen e djeshme, por ky rezultat duket se nuk u ka pëlqyer të gjithëve. K
Kjo kartmonedhë ka acaruar shumë shqiptarët në Zvicër Kohët e fundit, Banka Kombëtare e Zvicrës ka publikuar pamjen e re të bankënotës së re 200-frangëshe të Zvicrës dhe menj
Legjenda angleze i acaruar me Pepen, e ofendon rëndë (VIDEO) Ndeshja midis Portugalisë dhe Maroku u vendos nga një gol i Ronaldos që në minutën e katërt. Teksa skuadra e Marokut
E akuzuan për fotot e fundit, Trejsi nuk përmbahet Trejsi Sejdini është bukuroshja nga Elbasani e cila u bë e njohur fillimisht nëpërmjet një videoje të shpërndarë ku duke
Soni Malaj e acaruar: Partneri im nuk është xheloz Soni Malaj është diskutuar gjithnjë për lidhjet e saj. Ajo u martua me Mirkon vetëm pak kohë më parë, por u ndanë pas
Buffon i acaruar me ekipin, në fund të karrierës po i dorëzon trofet një e nga një Pas humbjes me Napolin në Torino tek juventus nuk ka më qetësi. Portieri dhe kapiteni i skuadrës, Gigi Buffon, pas humb
Harrojini ilaçet, shërojeni fytin e acaruar me produktet që keni në shtëpi Ilaçet jo gjithmonë janë zgjidhje, sidomos për disa probleme të cilat mund të eliminohen lehtë me produkte shtëpiake. Nj
Pas Bashës, ambasadori Lu po qetëson edhe Kryemadhin Ndërkombëtarët kanë filluar takimet për qetësimin e klimës politike në vend pas acarimit me zgjedhjet e kryeprokurores s