999 rezultate për

acaroi

Vetëm Zoti dhe 3 milion shqiptarë të gjykojnë! Çfarë e acaroi Kejvinën? (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka habitur me postimin e fundit në rrjete sociale. Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjete socia
Pas mërisë me Klean, Elgit Doda publikon këngën e rradhës (VIDEO) Kantautori i njohur Elgit Doda, kishte paralajmëruar se së shpejti do të lançonte projektin e radhës. Para dy ditës
"Të mos isha baba, do isha bërë terrorist", çfarë e acaroi Milaim Zekën? Teksa ka qenë i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, Milaim Zeka është shprehur i revoltuar mbi lajmet fake që kanë qarkull
E acaroi përkthyesja, Talat Xhaferri i bie tavolinës dhe i kërkon të flasë shqip (VIDEO) Një moment pakujdesie e përkthyeses e ka nervozuar kryetarin e Kuvendit të Maqedonisë Talat Xhaferi, në momentin që po u
"Mbylle gojën", veprimi i Ramës që acaroi protestuesin deri në gjuajtje me këpucë (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka vizituar efektivët e plagosur sot nga protestuesit e Unazës së Re, por në momentin që ai ka dal
"Mos qesh, por bëj detyrën aty", kush e acaroi Finon në Kuvend (FOTO LAJM) Replikat mes deputetit të PS, Erion Braçe dhe ministrit Arben Ahmetaj, janë përcjellur edhe tek debutetët e tjerë, ku nj
Kush është personi që e acaroi aq shumë Khabibin sa rrezikoi karrierën (VIDEO) Khabib Nurmagomedov mori një fitore të pastër kundër MCGregor duke mrojtur kështu titullin e tij, Kampion Bote. Por
"Në djall vaftë!" Çfarë tha deputeti socialist që acaroi kaq shumë Ramën Kryeministri Edi Rama sot kërkoi publikisht dhe zyrtarisht shkarkimin e deputetit të PS-së Gjetan Gjetani. Kjo kërkesë e
Kurthi i Ramës që acaroi amerikanët Edi Rama shkoi në kufijtë e një incidenti diplomatik gjatë fjalimit të tij të djeshëm në Kuvend. Kryeministri tentoi
Përplasi karrigen e braktisi Kuvendin: E qeshura e Ramës acaroi Pandeli Majkon Pavarësisht se opozita ishte në rrugë duke protestuar, në Kuvend u mbajt seanca e rradhës parlamentare. Dhe kur nuk
Kjo foto e Kate Moss acaroi fansat: Sa e paedukatë Modelja e famshme, që ka nisur karrierën e saj në moshën 14-vjeçare, acaroi fansat pas publikimit të një fotoje, që në p
Sharjet në Kuvend, çfarë i tha Rama-Berishës që acaroi keq demokratët Edhe ditën e djeshme punimet në Kuvendin e Shqipërisë janë bllokuar, e shkak për këtë u bë mbyllja e fjalës së ish-kryem
Të gjithë presin marrëveshje, por ky veprim i Ramës acaroi demokratët (VIDEO) Pasi ka mbaruar takimi prej 3 orësh në Presidencë, Rama i shoqëruar edhe nga Ruçi ka lënë i qeshur zyrën e Nishanit.
Xhaferi ulet në zyrën e kreut të Kuvendit, ja detaji që acaroi maqedonasit Kryetari i Parlamentit të Maqedonisë, Talat Xhaferi, mëngjesin e sotëm u ul në zyrën e tij në Kuvend. Ai priti sot n
"Legenet e dreqit, ju..." Çfarë e acaroi kaq shumë Çiljetën? (VIDEO) Publikimi i një videoje nga 'Prive', rreth reagimit të Çiljetës ka ngjallur shumë debat dhe interes publik. Nuk ka ndodh
Ja deklarata e aktivistes për shqiptarët që acaroi Vuçiçin (VIDEO) Drejtoresha e Qendrës për Studime Euroatlantike, Jelena Miliç, është larguar nga studioja gjatë debatit me kryeministrin
Ja pakoja me çokollata që acaroi marrëdhëniet Kroaci-Slloveni (FOTO LAJM) Ministria sllovene e Punëve të Jashtme i ka kthyer Ambasadës së Kroacisë në Lubjanë dhuratën e Vitit të Ri. Gazeta s
Dokumentari për 21 janarin në festën e PS -së acaroi Ilir Metën Kreu i LSI-së Ilir Meta u largua nga festa e PS për shkak të dokumentarit historik të përgatitur nga socialistët, të cil
Alonso tërbohet me Ferrarin: Jeni budallenj (VIDEO) Ndodh gjithçka në minutat e fundit të provave zyrtare të Çmimit të Madh të Monzës në Itali. Ferrari hedh njëkohësisht në
Vrasja në xhami, Alla: Zëri i mbinatyrshëm më tha vrite “Shkova për t’u falur në xhami dhe nuk kam pasur si qëllim të vrisja askënd. Por në një moment ai më acaroi me pyetje të