999 rezultate për

abuzuar

Kapet 55 vjeçari që abuzoi seksualisht me fqinjën e sëmurë Një 55 vjeçar është arrestuar nga blutë e Tiranës, pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me fqinjën. Në pranga ka rënë
TIRANË/ Shkon për seks me të dashurin, por gjen edhe dy shokët e tij Tre të rinj të moshës 17 deri në 19 vjeç janë vënë në prangat e Policisë së Tiranës, pasi akuzohen se kanë abuzuar me nj
Importi i mbetjeve/ Shalsi: Keqardhje, është abuzuar me një çështje teknike Deputeti socialist Eduard Shalsi, në një prononcim për mediat lidhur me pr/ligjin e importit të mbetjeve në Shqipëri, i
"Duart e tij më futeshin kudo", rrëfejnë gratë e abuzuara nga Trump (VIDEO) Ajo është Jessica Leeds, nga Nju Jorku, tashmë 74 vjeç nga Manhatan, tregon se si Trump i ka prekur gjoksin dhe ka bërë
SHBA/ 4-vjeçarja e abuzuar i thotë policisë se quhet “idiote” Shërbimet sociale arritën që të merrnin nën kujdes një vajzë 4-vjeçare e cila dhunohej rregullisht nga e ëma dhe i dash
Vajza rrëfen tmerrin: Babai më dhunoi seksualisht për 10 vjet Një vajzë shqiptare e identifikuar me pseudonimin Xhesi ka rrëfyer ngjarjen e tmerrshme në gjykatë se si babai i saj 45­
Tronditet Kamza, babai abuzoi me të bijën që 12 vjeçe Një ngjarje shokuese ka tronditur zonën e Kamzës në Tiranë, pasi një “baba” i ka shkatërruar jetën vajzës së tij duke kr
Shok në Shkodër, vajza e mitur është abuzuar nga djali i ish-drejtoreshës Teksa Drejtori i shtëpisë së fëmijës në Shkodër tha se duhet të presim përfundimin e hetimeve për zbardhjen e së vertetë
Vajzat e abuzuara: Na detyronin të shikonim filma erotikë Sa i takon skandalit të abuzimit në qendrën e fëmijëve në Shkodër, të tjera fakte tronditëse kanë dalë në pah. Vajzat ka
11 futbollistët që kanë abuzuar me alkoolin (FOTO LAJM) Dikur kanë qenë futbollistë të mëdhenj, dhe heronj për shumë tifozë. Disa vazhduan që të mbeten në botën e sportit duke
Nxënësja vret vetën pasi u sulmua seksualisht nga mësuesi Një nxënëse në Turqi ka vrarë vetën pasi mësuesi i saj i matematikës nga abuzuar seksualisht me të. Ky skandal edhe
Durrës, përdhunoi mbesën gjykata lë në burg 33-vjeçarin Gjykata e Durrësit ka lënë burg 33-vjeçarin me iniciale I.GJ., i cili akuzohet se ka abuzuar seksualisht me mbesën e tij
Arrestohet xhaxhai 33 vjeçar që abuzoi me mbesën e mitur Një ngjarje e ndodhur tre vite më parë për një rast përdhunimi është denoncuar vetëm një ditë më parë dhe shokuese është
15-vjeçari guxon, denoncon të moshuarin për abuzim seksual Abuzimet seksuale me fëmijë janë fenomene që kohët e fundit duket se janë shumë të përsëritura. Këto fenomene shfaqen pë
Abuzoi seksualisht me një 7-vjeçar, arrestohet 15-vjeçari në Fier Policia e Fierit ka ndaluar një 15-vjeçar me akuzën e abuzimit seksual me një të mitur. Sipas të dhënave të paraprake
Ngjarje shokuese, babai abuzon seksualisht me vajzën për 7 vite Një ngjarje e rëndë është përcjellë nga mediat italiane, ku mësohet se një burrë shqiptar ka abuzuar seksualisht me të b
Rrëfimi tronditës i vajzës së abuzuar seksualisht nga i ati Sa i takon lajmit të përcjellë pak ditë më parë lidhur me denoncimin që kishte ardhur në polici nga vajza për të atin, p
Arrestohet babai i cili abuzoi seksualisht me vajzën 12 vjeçare Një ngjarje e ndodhur në vitin 2009 por qe tashmë është bërë e njohur për uniformat blu, kanë bërë të mundur prangosjen
Vajzat denoncojnë babain: Na ka përdhunuar Policia e Tropojës konfirmon denoncimin që kanë kryer dy motrat ndaj babait 50 vjeçar, të cilat e akuzojnë për abuzim se
Rrëfimi tronditës: Babai abuzonte me mua që kur isha 8 vjeçe (VIDEO+16) Në emisionin “E diela shqiptare” në Tv Klan një vajzë ka rrëfyer një ndodhi tronditëse nga jeta e saj. Ajo ka thënë s