999 rezultate për

abuzuar

Aktorja e famshme: Jam abuzuar seksualisht në moshën 14-vjeçare Aktorja e njohur Sally Field ka treguar për herë të parë se si është abuzuar seksualisht për vite me radhë gjatë fëmijër
Akuzohet se abuzoi me vajzën e mitur, reagon ish-deputeti Ish ministri dhe ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës Numan Baliç, i akuzuar se ka abuzuar seksualisht me një vajze të mit
Shokon mbrojtësi i Arsenalit: Jam abuzuar, më quajnë "lezbike" Mbrojtësi i krahut të Arsenalit, Hector Bellerini, është detyruar që ta fshije përkohësisht rrjetin e tij social, Instag
Droguan dhe përdhunuan italianen, në pranga dy kamarierë shqiptar Dy shqiptarë kanë rënë në pranga të policisë italiane pasi akuzohen se kanë përdhunuar 30 vjeçaren Italiane, mbas dasmës
Gjykata liron mësuesin, 11-vjeçarja e abuzuar tenton të vetëvritet Ditën e sotme gjykata ka lënë të lirë mësuesin 63-vjeçar në Gjirokastër, i cili u akuzua nga nxënësja 10-vjeçare për nga
"Më ka abuzuar seksualisht mua dhe motrën", dëshmia tronditëse e shqiptarit në Greqi "Vinte në dhomën time kur flija dhe… nuk më kujtohet më shumë..." Janë zbardhur detaje të tmerrshme nga krimi makabër
Morgan Freeman thotë se nuk ka abuzuar seksualisht me asnjë grua Morgan Freeman ka kërkuar një falje të dytë pasi 8 femra e akuzuan për ngacmime seksuale ose sjellje të pahijshme. Aktor
Çudit Shania Twain: Jam abuzuar seksualisht nga njerku Ylli i muzikës "country" Shania Tëain, gjatë një interviste në The Guardian ajo ka bërë një deklaratë tronditëse. Kë
Burg për priftin gjerman pasi kishte abuzuar seksualisht me fëmijët Një ish prift katolik gjerman, i cili fitoi besimin e kongregacionit të tij si “Atë Thomai” është dënuar me tetë vjet e
E rëndë, 55-vjeçari përdhunon 8-vjeçaren në Vallandovë Në stacionin policor në Vallandovë, një grua ka denoncuar se një burrë i moshës 55-vjeçare nga fshati Piravë ka abuzuar
E RËNDË/ Eliza Dushku është abuzuar seksualisht në Hollywood që 12 vjeç Aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, me anë të një postimi në “Facebook” ka rrëfyer një nga momentet më të vësht
Rob Kardashian mohon akuzat se ka abuzuar me Blac Chyna Saga e lidhjes së Rob Kardashian dhe Blac Chyna duket se do të vazhdojë edhe në vitin 2018. Tetorin e kaluar, Chyna d
Abuzoi seksualisht me të miturën, nëna e vajzave tregon tmerrin Ditën e sotme policia bëri me dije se ka vënë në pranga një 49-vjeçar në Berat pasi ai akuzohet se ka abuzuar seksualish
Tmerr në Itali, shqiptari dhe xhaxhai përdhunojnë tre vajza të mitura Një shqiptar dhe një italian të cilët kanë abuzuar seksualisht me tre vajza të mitura kanë rënë në pranga. Mësohet se
Mike Tyson rrëfen tmerrin: Jam ngacmuar dhe abuzuar seksualisht Për herë të parë boksieri shumë i njohur Mike Tyson ka rrëfyer ngacmimet e tmerrshme seksuale që ka pësuar kur ishte fë
Rama publikon listën: Këto 100 zyrtarë kanë abuzuar në administratë Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka publikuar 100 emrat e denoncuar nga qytetarët në administratën shtetërore. Nga
Abuzoi me vajzën e mitur, gjykata e lë në burg babain 36-vjeçar Gjykata e Korçës ka lënë në burg 36-vjeçarin Edison Shuli, pasi u kallëzua nga bashkëshortja e tij se abuzonte në mënyrë
SHOKUESE/ Nusja që helmoi vjehrrën është abuzuar seksualisht nga vjehrri i saj… Ngjarja e rëndë që ndodhi para 3 ditësh në Durrës ku nusja 19-vjeçare helmoi vjehrrën po merr përmasa edhe më tragjike.
“Prisnim të na vrisnin, por e pamë veten të zhveshura”, flet viktima e abuzuar seksualisht Hajdari nga rrethina e Klinës, dy herë në muaj udhëton mbi 60 kilometra deri në Gjakovë, për t’ia mundësuar gruas dhe va
E TMERRSHME/ Publikohen dëshmitë e fëmijëve të abuzuar nga britaniku Brown Pas kërkesës për liri të britanikut David Brown, gazetari Armand Bajrami ka risjellë në vëmendjen e publikut dëshmitë e