999 rezultate për

abuzuar

Nuk ka fund histora e tyre, Selena flet sërish për Justin: Ka abuzuar me mua (FOTO LAJM) Disa javë më parë, Selena Gomez publikoi këngën e titulluar ‘Lose you to love me’, e cila ishte një dedikim për ish-të d
U njohën në rrjetet sociale dhe u takuan, vajza e akuzon për përdhunim të riun Policia e Durrësit ka arrestuar një djalë 18-vjeçar, i denoncuar nga një vajzë se e ka përdhunuar. Sipas informacione
Lind fëmijën e një 11 vjeçari, arrestohet gruaja që punonte si dado Një ngjarje shokuese ka tronditur opinionin publik në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Një grua në Florida është arre
Arrestohet gruaja pasi lindi fëmijën e një 11 vjeçari Një grua në Florida është arrestuar pasi lindi një fëmijë pasi që kishte kryer marrëdhënie me një 11 vjeçar. Ajo kish
Ditët e trishta të Marilyn Monroe! Kush është bosi i mafias që abuzonte me të (FOTO LAJM) Largimi i parakohshëm nga jeta i yllit të kinemasë, Marilyn Monroe, la shumë pikëpyetje pas. Aktorja e shndërruar në ik
I moshuari abuzon seksualisht me të sëmurën mendore, prokuroria e heton të lirë "Fiks Fare" solli sot në mbrëmje, historinë e rëndë të abuzimit të një vajze me probleme të shëndetit mendor nga një i m
Abuzoi me 14-vjeçaren britanike në Greqi, lihet në burg shqiptari Gjykata greke në Korfuz ka lënë në burg një 32-vjeçar shqiptar, që akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një vajzë 14-vj
Përdhunuan dhe shantazhonin 13 vjeçarin me video, arrestohen 2 të rinj, në kërkim një tjetër Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë dhe është zbuluar pas një denoncimi të një qytetareje për vjedhje banese. Dy
Vesa Luma 18-vjeçares së abuzuar nga babai: Unë dhe familja ime të përkrahim (FOTO LAJM) Mbëmjen e kaluar i gjithë opinioni publik u trondit nga ngjarja e rëndë e ndodhur në një familje shqiptare, ku burri 48-
Frikë nga kërcënimet, Gjykata siguron dëshminë e të miturës së abuzuar Këtë të shtunë në Gjykatën e Durrësit mësohet se ka mbërritur e mitura nga Kavaja e cila u abuzua seksualisht nga shtatë
Arrest shtëpie për mjekun që kreu abortin e vajzës së abuzuar në Drenas Gjykata Themelore në Prishtinë i ka caktuar masën e arrestit shtëpiak për një muaj, doktorit Fehmi Ahmeti, nën dyshimin
Pas skandalit me Rihannën, këngëtari i njohur akuzohet për pë*dhunim Chris Brown është arrestuar në Paris pas akuzave për përdhunim. Autoritetet franceze thonë se këngëtari dhe 2 persona të
"Më ka abuzuar sek*ualisht për 7 vite", koreografi rrëfen përdhunimin nga Michael Jackson Skandale të pafundme kanë dalë në dritë kohët e fundit për sa i përket yjeve botëror në skenat publike. Së fundmi ka
Plas në Dubravë, një zyrtar kapet duke abuzuar me detyrën Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsion, gjegjësisht Sektori për Hetimin e Korrupsionit ka arrestuar nj
Përdhunoi dy vajzat italiane, gjykata merr vendimin për taksistin shqiptar Mediat italiane raportojnë se një taksist shqiptar është dënuar me 8 vite burg, pas akuzohej për përdhunim. Bëhet f
E tmerrshme, shqiptari përdhunonte shoqet e shokët e vajzës për vite me rradhë Policia greke ka vënë në pranga një shqiptar në Rodos, ditën e dielë pasi akuzohet për përdhunim. Shqiptari akuzohet
Aktorja e famshme: Jam abuzuar seksualisht në moshën 14-vjeçare Aktorja e njohur Sally Field ka treguar për herë të parë se si është abuzuar seksualisht për vite me radhë gjatë fëmijër
Akuzohet se abuzoi me vajzën e mitur, reagon ish-deputeti Ish ministri dhe ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës Numan Baliç, i akuzuar se ka abuzuar seksualisht me një vajze të mit
Shokon mbrojtësi i Arsenalit: Jam abuzuar, më quajnë "lezbike" Mbrojtësi i krahut të Arsenalit, Hector Bellerini, është detyruar që ta fshije përkohësisht rrjetin e tij social, Instag
Droguan dhe përdhunuan italianen, në pranga dy kamarierë shqiptar Dy shqiptarë kanë rënë në pranga të policisë italiane pasi akuzohen se kanë përdhunuar 30 vjeçaren Italiane, mbas dasmës