999 rezultate për

abuzive

BE, thirrje Turqisë të shmangë deklaratat abuzive ndaj Holandës Bashkimi Evropian i ka bërë sot thirrje Turqisë për t’u distancuar nga çdo formë e deklaratave abuzive, në krizën diplo
Shoqata e Hidrokarbureve: Tarifa abuzive, do të bllokojmë pikat e shitjes së naftës Ministria e Energjisë dhe Industrisë po përgatitet të rivendosë tarifën për rilicencimin e karburanteve. Tarifa do t
Të shtunën nis zbatimi i amnistisë, verifikohen listat për lirimet abuzive Referuar afatit kushtetues, dy javë pas botimit në fletoren zyrtare, përllogaritja ka përcaktuar datën 14 për hyrjen në
Vokshi akuza ndaj Beqaj: Ka dhënë miliona lekë për spitalet private në mënyrë abuzive Për Partinë Demokratike, ministri Ilir Beqaj është kampioni i korrupsionit qeveritar. Në një deklaratë për mediat, deput
LDK-PDK, Facebook-qeverisja (FOTO LAJM) Kryeministri Isa Mustafa dhe zëvendësi i tij, Hashim Thaçi, kanë qenë shumë aktivë edhe në rrjete sociale. Por, në to ja
Tahiri përjashton urgjentisht policin që ofendoi shoferin Menjëherë pas rastit të denoncuar në media në lidhje me ofendimet që mer një shofer nga një polic, një reagim është perc
Beqaj: Stop tregtisë abuzive me barnat, ja masat Gjatë një komunikimi me mediat, ministri Beqaj ka bërë me dije se do të ndërmeren masa të reja për të goditur tregtinë a
Beqaj-PD: Sulmoni pasi kemi ngushtuar hapësirat abuzive Në fjalën e tij në Kuvend, ministri Beqaj duke i'u kundërpërgjigjur PD-së tha se ka kufizuar abuzuesit. Ministri i Shënd
PD apelon për faturat abuzive Partia Demokratike ka shpalosur shqetësimin e qytetarëve lidhur me faturat abuzime, ndërsa apelojnë që kryeministri të n
Basha-Ramës: Këndon gjeli majë plehut Lulzim Basha i është rikthyer edhe një herë energjisë elektrike, duke hedhur një sërë akuzash kundrejt kryeministrit Ram
Dhëndri i Berishës sulmon Ylli Rakipin Jamarbër Malltezi, me anë të nje postimi në Facebook ka sulmuar Ylli Rakipin. "Oligarkia ka kapur mediat në Ballkan, dek
Rama: Heqim fashën abuzive 300 kw, do rrisim pensionet e ndihmën ekonomike Gjatë një bashkëbisedimi me pensionistë dhe persona me aftësi të kufizuar, kryeministri Rama garantoi se masat që po ndë
UKT: OSHEE pretendime abuzive Ndërmarrja e Ujësjellës Kanalizimeve në Tiranë ka reaguar lidhur me vendimin e Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë E
Faturat abuzive, 13 ish faturistë të CEZ-t në gjyq Prokuroria e Tiranës dërgon për gjykim kërkesën ndaj 13 ish-punonjësve të CEZ Shpërndarje, të akuzuar për veprën penale
Skandali me legalizimet Kreu i ALUIZNI-t Artan Lame përmes një konferencë për shtyp njoftoi sot se një pjesë e madhe e 22 mijë lejeve të legaliz
Basha: Kontrata me “Crown Agent”, e errët dhe abuzive Kontrata e qeverisë me “Crown Agent”, është cilësuar nga kreu i Partisë demokratike Lulzim Basha si e errët, abuzive dhe
Rama në Përrenjas: Berisha, premtime abuzive Kreu i Partisë Socialiste Edi Rama ironizoi premtimet e kryeministrit Berisha bërë gjatë ditëve të fundit të fushatës. G
VV, konferecë për protestën e Gjilanit Qendra e Lëvizjes Vetëvendosja në Gjilan ditën e sotme do të mbajë një konferencë për media në lidhje me protestën që do
Për bashkinë misioni u krye me sukses: Nuk u shënua rritje abuzive e çmimeve Task - forca e Bashkisë së Tiranës ka vijuar edhe gjatë ditës së sotme monitorimin e tregjeve. Sipas drejtorit të AMK-së
Rritja abuzive e çmimeve, vijon monitorimi i tregjeve Task-forca e Bashkisë së Tiranës ka vijuar edhe gjatë ditës së sotme, monitorimin e çmimeve në tregjet e kryeqytetit. So