999 rezultate për

abuziv

Shitën maska e doreza me çmime stratosferike, 2 farmacistët e pësojnë keq (VIDEO) Policia e Durrësit ka ushtruar kontrolle të befasishme në të gjitha farmacitë, për parandalimin e tregtimit të medikamen
Flet avokati i Henri Çilit: Arrestimi u bë pa urdhër-ndalim, u mbajt abuzivisht! "Nuk është pyetur me procesverbal. Pra nuk ka asnjë proceverbal të marrjes në pyetje ndërsa nga ana e tij Çili mohon aku
Zbardhet dokumenti për lejet abuzive në Kashar: Pallati pa asnjë "defter" Cilësia e dobët e punimeve dyshohet se u bë shkak për çajen e disa pallateve në termetin e 26 nëntorit. Në dosjen e prok
Ndërtimet abuzive dhe pasojat e tërmetit, policia shoqëron 40 persona Ditën e sotme policia ka shoqëruar në komisariat dhjetëra persona të akuzuar për ndërtime të paligjshme në kryeqytet.
BE, thirrje Turqisë të shmangë deklaratat abuzive ndaj Holandës Bashkimi Evropian i ka bërë sot thirrje Turqisë për t’u distancuar nga çdo formë e deklaratave abuzive, në krizën diplo
Shoqata e Hidrokarbureve: Tarifa abuzive, do të bllokojmë pikat e shitjes së naftës Ministria e Energjisë dhe Industrisë po përgatitet të rivendosë tarifën për rilicencimin e karburanteve. Tarifa do t
Të shtunën nis zbatimi i amnistisë, verifikohen listat për lirimet abuzive Referuar afatit kushtetues, dy javë pas botimit në fletoren zyrtare, përllogaritja ka përcaktuar datën 14 për hyrjen në
“LSI u rrit se frenoi arrogancën e abuzivizmin e qeverisë” Deputeti i LSI-së, Luan Rama ka deklaruar se e majta po shkon djathtas si në sistemin taksues, po ashtu edhe në mosmbësh
Vokshi akuza ndaj Beqaj: Ka dhënë miliona lekë për spitalet private në mënyrë abuzive Për Partinë Demokratike, ministri Ilir Beqaj është kampioni i korrupsionit qeveritar. Në një deklaratë për mediat, deput
"Kur ligji nuk pi ujë..." Çdo ditë e më shumë jemi të shqetësuar për numrin në rritje të aksidenteve. Por jo në pak raste janë vetë qytetarët të c
LDK-PDK, Facebook-qeverisja (FOTO LAJM) Kryeministri Isa Mustafa dhe zëvendësi i tij, Hashim Thaçi, kanë qenë shumë aktivë edhe në rrjete sociale. Por, në to ja
Tahiri përjashton urgjentisht policin që ofendoi shoferin Menjëherë pas rastit të denoncuar në media në lidhje me ofendimet që mer një shofer nga një polic, një reagim është perc
Beqaj: Stop tregtisë abuzive me barnat, ja masat Gjatë një komunikimi me mediat, ministri Beqaj ka bërë me dije se do të ndërmeren masa të reja për të goditur tregtinë a
Beqaj-PD: Sulmoni pasi kemi ngushtuar hapësirat abuzive Në fjalën e tij në Kuvend, ministri Beqaj duke i'u kundërpërgjigjur PD-së tha se ka kufizuar abuzuesit. Ministri i Shënd
PD apelon për faturat abuzive Partia Demokratike ka shpalosur shqetësimin e qytetarëve lidhur me faturat abuzime, ndërsa apelojnë që kryeministri të n
Basha-Ramës: Këndon gjeli majë plehut Lulzim Basha i është rikthyer edhe një herë energjisë elektrike, duke hedhur një sërë akuzash kundrejt kryeministrit Ram
Dhëndri i Berishës sulmon Ylli Rakipin Jamarbër Malltezi, me anë të nje postimi në Facebook ka sulmuar Ylli Rakipin. "Oligarkia ka kapur mediat në Ballkan, dek
Rama: Heqim fashën abuzive 300 kw, do rrisim pensionet e ndihmën ekonomike Gjatë një bashkëbisedimi me pensionistë dhe persona me aftësi të kufizuar, kryeministri Rama garantoi se masat që po ndë
UKT: OSHEE pretendime abuzive Ndërmarrja e Ujësjellës Kanalizimeve në Tiranë ka reaguar lidhur me vendimin e Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë E
Faturat abuzive, 13 ish faturistë të CEZ-t në gjyq Prokuroria e Tiranës dërgon për gjykim kërkesën ndaj 13 ish-punonjësve të CEZ Shpërndarje, të akuzuar për veprën penale