999 rezultate për

abuzimit

Thellohet skandali! Zbulohen 19 video të abuzimit s*ksual në telefonin e Abaz Dokut Thellohet skandali i abuzimit seksual me 15-vjeçaren në periferi të Tiranës, ku për momentin janë arrestuar 4 persona, m
Fotoja e dy vajzave në protestën kundër abuzimit seksual po tërbon rrjetin Fotoja që shikoni bashkëngjitur lajmit po bën xhiron e rrjetit. Mesazhi që vajzat janë munduar të përcjellin është ko
Kritikoi ashpër pas skandalit të abuzimit të minorenes në Babrru, Mimi Kodhelit i hiqet fjala Abuzimi i vajzës së mitur në Babrru në Tiranë nga roja e shkollës dhe nga 3 të rinj, ka shkaktuar reagime të ashpra në v
Skandali me mësuesin në Fier, kryetarja e Komisionit të Arsimit thirrje ministres Shahini të japë dorëheqjen Mësuesi në Fier Agron Bego ka shkaktuar jo pak reagime në vendin tonë, kjo për shkak se ky i fundit i cili jepte mësim n
Detyroi me forcë të miturën të kryenin marrëdhënie s*ksuale, reagon policia Polcia ka arrestuar një të ri i cili dyyshohet të ketë kryer marrëdhënie seksaule me forcë me një të mitur. Policia k
Iu vu flaka rrugës teksa shkonte në gjyqin e saj të abuzimit, humb jetën 23 vjeçarja Ka humbur jetën 23-vjeçarja indiane, një ditë pasi iu vendos flaka ndërsa po shkonte për të dëshmuar në gjyqin që ngriti
Dalin detaje të reja nga skena e abuzimit të minorenes nga vëllai 19 vjeçar Policia e Fierit arrestoi sot një 19 vjeçar i cili ka abuzuar seksualisht me motrën e tij minorene. Ngjarja e rëndë m
Nuk ndalen rastet e abuzimit me të mitura, edhe një në Pejë Policia e Kosovës ka njoftuar edhe një rast tjetër të abuzimit seksual me të mitur. Policia sipas raportit 24-orësh ka n
Ambasadori amerikan përgëzon protestat kundër abuzimit seksual Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett është deklaruar lidhur me protestat që janë mba
Policët qajnë me protestuesit në protestën kundër abuzimit seksual (FOTO LAJM) Shumë protestues sot janë mbledhur para shkollës “Gjergj Kastrioti- Skënderbeu” për të marshuar drejt Stacionit Policor
Mustafa thotë se ka menduar dorëheqjen pas skandalit të abuzimit me të miturën Ministri i Punëve të Brendshme, Ekrem Mustafa, thotë se ka menduar të dorëhiqet nga detyra e ministrit pas publikimit të
Si të rehabilitoheni pas abuzimit me bakllavanë dhe gjelin e detit Me mbarimin e festave kur dhe kemi abuzuar me ushqimin, mishin, ëmbëlsirat, por edhe me alkoolin duhet të ndalemi sado p
Shqiptarët paguajnë miliarda për për rehatinë e të pasmeve të shtetarëve, dalin dokumentet e abuzimit Institucionet shtetërore kane llogaritur te shpenzojne 2,5 miliard lekë për automjete, diku limuzinë e diku fuoristrada
Papa më tha perëndia të bëri homoseksual dhe të do ashtu si je Juan Carlos Kruz, i mbijetuar i abuzimit seksual klerik ka thënë se Papa Françesku i tha atij se Perëndia e kishte bërë
Shënohen edhe dy raste të tjera të abuzimit seksual në shtëpinë 25 Maji Rasti me vajzën 13-të vjeçare rome R.I, e cila ka ngelur shtatzënë për shkak të përdhunimit, duket se nuk është i vetmi
13 vjeçarja aborton pas abuzimit seksual nga një i moshuar Një trembëdhjetë vjeçarja ka qenë e detyruar dje të abortojë pasi kishte ngelur shtatzënë si rezultat i një abuzimi seks
Japin dorëheqje të gjithë anëtarët e bordit në Federatën Amerikane të Gjimnastikës pas skandalit të Nassarit Skandali i abuzimit seksual nga Larry Nassar, që u dënua me 175 vjet burg e ka tronditur në themel Federatën Amerikane t
Dita botërore kundër abuzimit dhe trafikimit të drogave Më 26 qershor shënohet Dita Botërore kundër abuzimit dhe trafikimit të drogave. Historia e përdorimit të substancav
Historia e trishtë e 24-vjeçares: Im bir fryt i abuzimit seksual nga shumë persona, s’e rris sot Solli në jetë një fëmijë, por nuk njeh babanë e fëmijës, pasi i biri ishte fryt i përdhunimit nga disa persona. Kjo ësht
Protesta në Australi pas skandalit të abuzimit me të rinjtë aborigjenë Me qindra vetë kanë dalë në protesta në qytete të ndryshme të Australisë pas skandalit të abuzimeve me të rinjtë aborigj