999 rezultate për

absolute

Ahmeti: Fitore absolute, kemi fituar mbi 100 mijë vota (VIDEO) Me fitoren e Bashkimit Demokratik për Integrim kanë fituar shqiptarët dhe nuk ka humbur askush pasi ne jemi dalzotës të
Pranë shkarkimit? Emery: Kam mbështetjen e plotë të klubit! Trajneri i Arsenalit, Unai Emery, po kuotohet si favoriti për të qenë trajneri i radhës i shkarkuar. Strategu spanjoll n
E dogji! Ronela Hajati organizon super festë për 30-vjetorin e lindjes (VIDEO) Disa ditë më parë, këngëtarja e njohur Ronela Hajati mbushi plot 30 vjeç. Ajo ndau në Instagram dhuratat e urimet e s
Pushimet e ëndrrave, Gjiko dhe Elita "arratisen" me Zërin drejt destinacionit fantastik (FOTO & VIDEO) Pas koncerteve të shumta të verës, reperi Gjiko ka marrë disa ditë pushimi dhe është nisur së bashku me bashkëshorten e
Pse Vjosa Osmani mund t'i fitojë zgjedhjet, dhe pse Vetëvendosje duhet ta krijojë fitoren absolute!? nga Idriz Morina* Kandidimi i Vjosa Osmanit për kryeministre, po ia del të zgjojë një pjesë të ashtuquajturve votues
Aulona Musta "përgjon" bashkëshortin gjatë telefonatës: Ka sekrete (VIDEO) Aulona Musta është gazetarja shqipatre e cila ngre gjithmon polemika nëpërmjet Instagramit. Shpesh herë gazetarja dis
Cakaj takohet me zyrtarin amerikan: SHBA mbështet "në mënyrë absolute" hapjen e negociatave Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj ka bërë publike detaje nga takimi me zyrtarin e lartë amer
Liverpooli i frikshëm këtë sezon, meritë absolute ka Jurgen Klopp Liverpooli këtë sezon është një skudër që mund të thyejë këdo. Për ecurinë e deri më tanishme pa dyshim meritë absolute
E PABESUESHME/ Rama humb maxhorancën absolute në pak muaj Për çdo 100 votues të partive të mazhorancës (PS+PDIU+PSD), do të kishim sot 92 votues të tyre , në qoftë se do të zhvil
Deklarata e Ramës për rritjen ekonomike, Berisha: O piktor i dështuar dhe injorant Ish- kryeministri Berisha e ka konsideruar një injorancë absolute deklaratën e Kryministrit Rama sot në në Komisionin K
Lëvizja Besa: Me rezultate paraprake do të dalim në orën 21:00 Lëvizja Besa doli në një konferencë për shtyp në të cilën Faton Fazliu theksoi se ka pasur tentime për ta prishur proces
Range Roveri i ri ju lë pa fjalë! (FOTO) Kompania e cila merret me modifikimin e veturave, Absolute Motors, ka publikuar fotografitë e modelit Range Rover që e k
Nitaj: Gjasat që PAN-i ta krijojë qeverinë janë absolute Anëtari i Kryesisë së Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Muharrem Nitaj, është shprehur i bindur se koalicioni PDK
Shefi i FBI-së: Privatësia absolute nuk ekziston “Nuk ekziston privatësia absolute në Amerikë”, kështu ka deklaruar drejtori i FBI, James Comey, pas zbulimit të një seri
Putin: Akuzat mbi materialin komprometues për Trumpin janë marrëzira absolute Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka reaguar rreth akuzave se vendi i tij posedon ndonjë material komprometues për
Neziri: BDI-ja është fituese absolute (VIDEO) Shefi i Shtabit Qendror i BDI-së, Bekim Neziri, në konventën e mbajtur nga BDI-ja, ka thënë se kjo parti është fituese a
Modelja thyen internetin, ngjashmëri absolute me Jasmine (FOTO LAJM) Mjaftoi Halloweeni që modelja dhe këngëtarja e njohur të bëhej hit në internet për shkak të ngjashmërisë së saj me prin
Sondazhi/ BDI fituese absolute e zgjedhjeve në bllokun politik shqiptar Anketa e fundit e Institutit Dimitrie Çupovski, Bashkimin Demokratik për Integrim e nxjerr fitues në bllokun politik shq
Zhdukje e dinosaurëve nga asteroidi, fatkeqësi absolute Mendohet se ishte rënia e një asteroidi i cili mundësoi përfundimisht zhdukjen e dinosaurve dhe nga studiuesi Steve Bru
Krasniqi: Kosova si Korea e Veriut, shihemi në rrugë! Suspendimi i Opozites i ka lene nje shije te hidhur zedhenesit te Vetevendosjes, Frasher Krasniqi. Ne nje postim te t