999 rezultate për

abrashit

Dortmund nuk heq dorë nga titulli, "poker" Freiburgut të Abrashit (VIDEO) Borusia Dortmund fitoi 4-0 në transfertë ndaj Freiburgut duke moi iu ndarë luftës Bayernit në luftën për titullin kampio
Bayern humbet kreun, ndalet nga Freiburgu i Abrashit (VIDEO) Bayern Munich nuk ka shkuar më shumë se barazimi 1-1 në transfertë ndaj Freiburgut të Abrashit. Skuadra e Kovac ka bërë
Lewandowski spektakolar, barazon kundër Freiburgut (VIDEO) Bayern Munich ka barazuar rezultatin ndaj Freiburgut të Abrashit. Ishte Robert Lewandowski i cili vendosi barazshpeshën
Freiburg i Abrashit ndëshkon Bayern-in (VIDEO) Bayern Munich e ka nisur keq sfidën ndaj Freiburgut të Abrashit teksa është ndëshkuar që në minutën e 3 nga sulmuesi ve
Marin fund problemet e Abrashit, shqiptari gati për pjesën e dytë të sezonit Armir Abrashi mesfushori kombëtares shqiptare, pësoi një dëmtim të rëndë sezonin e shkuar dukë këputur ligamentet e gju
Mavraj kundër Abrashit, ky i fundit shënon super gol me kokë (VIDEO) Pas një periudhe të gjatë mungese për shkak të dëmtimit, mesfushori i Kombëtares, Amir Abrashi është rikthyer në mënyrën
KQZ konfirmon zvogëlimin e diferencës mes Abrashit dhe Ahmetit Komisioni Qendror Zgjedhor ka njoftuar se është bërë një gabim teknik gjatë futjes së të dhënave në rezultatet prelimina
VV e AKR u bashkuan kundër Abrashit, vjen reagimi i parë nga LDK Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së Avdullah Hoti shprehet i bindur se fitorja në Prishtinë është e tyre, ani pse para
Pse zyrtarët e Vetëvendosjes nuk ia përmendin emrin Arban Abrashit Kandidati për kryetar të Prishtinës, Arban Abrashi mesa duket ka shkaktuar panik te zyrtarët e Lëvizjes Vetëvendosje.
Punësimet e paligjshme në kohën e Abrashit si ministër Kandidati i LDK-së në Prishtinë, Arban Abrashi ka premtuar se do të sjellë rregull në komunën e Prishtinës, nëse do ta m
Balaj: Jemi të bashkuar pavarësisht largimeve nga kombëtarja Sulmuesi i kombëtares Bekim Balaj është i bindur se grupi i Kombëtares mbetet i bashkuar pavarësisht largimit të Xhakës
Grumbullohet mesfushori i Tiranës pas largimit të Abrashit dhe Xhakës Pas largimit të Xhakës dhe Abrashit nga kombëtarja për pakënaqësi për shkak të mosaktivizimit ndaj Italisë, Gianni De Bi
Dëmtimi i Abrashit, dalin rezultatet e rezonancës magnetike Lajme të mira vijnë nga Gjermania për Amir Abrashin nga Frieburgu. Rezonanca magnetike, të cilës i është nënshtruar mesf
Ankth në kombëtare për dëmtimin e Amir Abrashit Ankth te Frieburgu por edhe në kombëtaren shqiptare për gjendjen fizike të Amir Abrashit. I dëmtuar në ndeshjen miqësore
Dëmtimi në kokë i Abrashit, Freburgu jep lajmin e madh Lajme të mira nga Gjermania për Amir Abrashin. Skaneri i kryer në kokë, konfirmoi gjendjen e mirë shëndetësore të mesfus
Dortmundi mund Freiburgun e Amir Abrashit (VIDEO) Borussia Dortmundi ka vazhduar serinë e fitoreve. Në xhiron e pestë të Bundesligës skuadra e Thomas Tuchel e mposhti 3:1
Rrëfimi i Abrashit: Krenar që jam shqiptar, por i jam mirënjohës Zvicrës Amir Abrashi lindi më 27 mars të vitit 1990 në Bischofszell të Zvicrës, atje ku ai ka nisur edhe hapat e parë në futboll