999 rezultate për

abrashi

Abrashi tregon si u sulmua me vezë gjatë një aktiviteti në fushatë (VIDEO) Kandidatit për kryetar të Prishtinës nga radhët e LDK-së, Arban Abrashit nuk i ka shkuar çdo gjë mirë gjatë fushatës.
Punësimet e paligjshme në kohën e Abrashit si ministër Kandidati i LDK-së në Prishtinë, Arban Abrashi ka premtuar se do të sjellë rregull në komunën e Prishtinës, nëse do ta m
Abrashi: Do ta ndalojmë praktikat e diskriminimit të banorëve në punësim Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) për kryetar të Prishtinës, Arban Abrashi, gjatë një vizite në fshatin B
Arban Abrashi kritikon ndarjen e banesave për veteranët e UÇK-së Gjatë një vizite që i ka bërë Shoqatës së Invalidëve të Luftës, Dega në Prishtinë, kandidati i Lidhjes Demokratike të Ko
Ismet Beqiri braktis Arban Abrashin në zgjedhjet lokale ? Sekretarit të LDK-së, Ismet Beqirit po del se i ka mbetur hatri fort që partia e tij nuk e kandidojë për kryetar të
Abrashi dhe Çelaj bëjnë marrëveshje të fshehtë Partia Demokratike e Kosovës dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, kanë arritur marrëveshje koalicioni për ta përkrahur njër
Zyrtare/ As Abrashi nuk do të jetë kundër Italisë dhe Spanjës Mesfushori Amir Abrashi, do të mungojë në fushat e blerta për katër javët e ardhshme. Ky është njoftimi i klubit të
Mesfushori i Kombëtares, Abrashi: VAR është një m*t i madh Në të gjithë kampionatet europiane, përdorimi i video-asistentit (VAR) po komentohet mjaft pozitivisht pasi ka zgjidhur
Dardani: Arbani rival i denjë por Shpendi fiton Deputeti i Vetëvendosjes, Dardan Sejdiu që deri vonë ka qenë nënkryetar i Komunës së Prishtinës është shprehur se Shpend
Lojtarët e Kombëtares flejnë në avion, Abrashi tallet me Kukelin dhe Veslin (FOTO LAJM) Udhëtimi drejt Shkupit me autobus, e më pas me që në orët e para të mëngjesit me avion drejt destinacioneve të tyre, ka
Ja sa kanë pasuri kandidatët për kryetar të Prishtinës Shpend Ahmeti, Arban Abrashi, Lirak Çelaj dhe Arbër Vllahiu janë kandidatët e partive kryesore politike në vend që synoj
E konfirmuar, LDK kandidon Arban Abrashin për Prishtinën Nënkryetari i LDK-së, Agim Veliu, ka konfirmuar se kjo parti synon ta kthejë qeverisjen e kryeqytetit me Arban Abrashin,
LDK sfidon Shpendin me Arban Abrashin në Prishtinë Ish-ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, do të jetë kandidat i LDK-së për kryetar të Prishtinës, në z
Ndeshja kundër Luksemburgut, Abrashi: Kthehemi tek fitorja Në një deklaratë për mediat para miqësores kundër Luksemburgut, Amir Abrashi tha se kjo ndeshje do të shërbejë si test.
Abrashi: Haradinaj do të flasë nga Sheshi “Zahir Pajaziti” Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Gazmend Abrashi, ka deklaruar se presin që kryetari i kësaj partie, Ram
Abrashi feston sot ditëlindjen, e uron edhe Duka Amir Abrashi feston ditëlindjen, një ditëlindje ndoshta ndryshe për të. 27-vjetori e gjen mesfushorin në një situatë dis
Balaj: Jemi të bashkuar pavarësisht largimeve nga kombëtarja Sulmuesi i kombëtares Bekim Balaj është i bindur se grupi i Kombëtares mbetet i bashkuar pavarësisht largimit të Xhakës
A do të largohet Xhaka nga kombëtarja? Reagon mesfushori kuqezi Taulant Xhaka u ka dhënë fund zërave që e shohin atë larg nga kombëtarja shqiptare. Mesfushori ka vendosur që të largohe
De Biasi sqaron "sherrin" me Xhakën dhe Abrashin, si dhe largimin e mundshëm ... Trajneri i kombëtares, Gianni De Biasi pas rikthimit nga Italia gjatë mesditës së sotme po jep një konferencë për shtyp
Grumbullohet mesfushori i Tiranës pas largimit të Abrashit dhe Xhakës Pas largimit të Xhakës dhe Abrashit nga kombëtarja për pakënaqësi për shkak të mosaktivizimit ndaj Italisë, Gianni De Bi