999 rezultate për

abraham

Dëmtimi i Abraham, Lampard e ka një zgjidhje për majën e sulmit Dëmtimi i Tammy Abraham ka shqetësuar shumë Frank Lampard. 22-vjeçari po zhvillonte një sezon shumë të mirë dhe deri tan
Ndodh në Bundesligë: Lojtari hedh në tokë trajnerin kundërshtar (VIDEO) Freiburg ka marrë një fitore minimale, 1-0 ndaj Eintracht Frankfurt. Një triumf që sjelli revoltë te futbollistët miq
Watford-Chelsea, Blutë në avantazh (VIDEO) Chelsea e ka nisur mjaft mirë transfertën ndaj Watford. Blutë kanë kaluar në avantazh falë telenit Abraham i cili tun
Chelsea zhbllokon rezultatin përballë Lille (VIDEO) Chelsea ka arritur të kalojë në epërsi përballë skuadrës franceze, Lille. Sulmuesi kryesor Abraham ka dërguar topin n
Nuk po gjen hapësira te Chelsea, sulmuesi kërkon largimin në janar E ardhmja e Michy Batshuayi me shumë mundësi do të jetë larg Chelseat. Sulmuesi nuk po gjen vend në formacionin e tra
Chelsea dhe Tottenham fitojnë bindshëm (VIDEO) Tottenham dhe Chelsea, të dyja ekipet e kishin nisur sezonin në mënyrë jo të mirë, por kjo javë ishte e tyre. Tottenh
Abraham het-trick kundër Wolves (VIDEO) Chelsea ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 4:0 në ndeshjen kundër Wolves, e cila po zhvillohet për momentin në s
Chelsea triumfon në sfidën e parë, Abraham heroi i ndeshjes Skuadra e Chelsea ka arritur që të sigurojë fitoren e parë në kampionat. "Blutë e londrës" mposhtën Norwich me rezult
Ditë super për Tammy Abraham, dy gola dhe i jep epërsinë Chelsea-s (VIDEO) Chelsea ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 3:2 në ndeshjen kundër Norwich Cityt, e cila po zhvillohet për moment
Lampard reagon ashpër kundër racizmit ndaj Tammy Abraham Lampard vazhdon ta mbrojë të riun, Tammy Abraham, pasi humbi penalltinë në finale të Superkupës së Evropës kundër Liverp
Lojtarët e Premier Ligës kundër racizmit, përkrahin sulmuesin e Chelsea Azpilicueta ka treguar përkrahjen e tij për Tammy Abraham pasi në rrjetet sociale pati thirrje raciste për të, pasi që a
Farrah Abraham tepër joshëse me rrobabanjo (FOTO LAJM) Farrah Abraham dukej mjaft joshëse në plazhin në Puerto Vallarta, Meksikë Veshur mbante një kostum banjoje ngjyrë të
Dyshime për vërtetësinë e një kapeleje të presidentit Linkoln Do ta heqë muzeu kapelën e presidentit amerikan, Abraham Lincoln? Testet e fundit të ADN-së rivënë në pikëpyetje vërtetë
E rrallë, motrat binjake bëhen nëna në të njëjtën ditë dhe sjellin dy djem Motrat binjake 32-vjeçare nga New Jersey e kanë vazhduar lojën e binjakëzimit duke lindur djem në të njëjtën ditë, me nj
E pabesueshme, 4 vite më parë Chelsea ka refuzuar Mbappe për 20 mijë euro Chelsea ka refuzuar mundësinë për të transferuar super talentin e Monaco-s Kylian Mbappe katër vite më parë për vetëm 20
Skandal pas ndeshjes së Krasniqit, tifozët rrahin boksierin armen (FOTO LAJM) Një skandal i madh ka shpërthyer pas ndeshjes ndërmjet Robin Krasniqit dhe Arthur Abraham, ku boksieri tjetër armen, Kar
Kryeministri i Armenisë jep dorëheqjen, "Na duhet një fillim i ri" Kryeministri i Armenisë, Hovik Abrahamian ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e ka bërë të ditur vetë kryeministri gjatë mbl
Kush e burgosi Fatos Nanon? Burgosja e liderit socialist Fatos Nano në verën e vitit 1993 ka ruajtur shpesh misteri e urdhëruesve të këtij arrestimi
Aurel Plasari shpërthen kundër Abrahams: Këlysh i Soros Gazetari amerikan Fred Ambrahams ka shkruar një libër rreth ngjarjeve politike në vendin tonë në fillimet e demokracisë
"Rama i varur nga oligarkët që e sollën në pushtet, Meta…" Në librin e tij "Shqipëria Moderne – Tranzicioni nga Diktatura në Demokraci", Fred C. Abrahams shkruan për Edi Ramën se