999 rezultate për

abidit

Flet vëllai: Një ditë para vrasjes ka raportuar në polici por nuk e regjistruan Pas më shumë se 18 orësh në arrati, i dyshuari kryesor për vrasjen e Abid Jasharit, me të zbardhë mëngjesi i së enjtes,
Vjehrri dhe kunati, këta janë të dyshuarit për vrasjen në Prishtinë (FOTO LAJM) Hetimet intensive të zhvilluara për zbardhjen e vrasjes së Abid Jasharaj, 27-vjeç, e ndodhur sot në kryeqytet, kanë nxje