999 rezultate për

abedin

Parlamenti i ri, ja femrat që fituan mandatin e deputetes (FOTO-LAJM) Në përfundim të procesit të numërimit të votave është krijaur një pasqyrë e qartë e deputetëve që pritet të ulen në Parl
Nisin punimet për shkollën “Sabedin Bajrami” Në fshatin Siniçan të Komunës së Bogovinës kanë nisur punimet për ndërtimin e shkollës së re fillore “Sabedin Bajrami”.
Kerry kërkon lirimine priftit në Iran Në një deklaratë për shtyp sekretari amerikan i shtetit, John Kerry ka kërkuar nga autoritet iraniane që të lirojnë prif
Muftinia e Kumanovës me objekt të ri Ditën e djeshme janë hedhur themelet e objektit të ri të godinës së Muftinisë së BFI-së në Kumanovë. Në këtë ngjarje kan
Zgjerimi i rrugëve, Bashkia e Tiranës nis punën në rrugën “Abedin Rexha” Bashkia e Tiranës ka nisur projektin për rehabilitimin e rrugëve dytësore të cilat lidhen me zonën e ish-Fushës së Aviac
Abedin Zymberi braktis DR-në Abedin Zymberi ka braktisur postin e nënkryetarit të Demokracisë së Re, por nuk ka se ku të dorëzojë dorëheqjen pasi sel
Edhe deputet Abedin Zymberi braktisi radhët e PDSH-së Abedin Zymberi pas Sulejman Rushitit është deputeti i dytë që braktisë PDSH-në dhe e mb&eu