999 rezultate për

abedin

Historia prekëse e familjes së Adnan Januzaj Futbollisti shqiptar që përfaqëson Kombëtaren e Belgjikës, Adnan Januzaj ka zhvilluar një sezon për tu harruar. Januz
Ndërron jetë ish-deputeti i PD-së, reagon Basha Sot është ndarë nga jeta njëri nga themeluesit e PD si dhe ish-deputet i Vlorës prof.Abedin Elmazi. Ai është gjithash
"Prenë lidhjet me qytetarët", kush janë 11 kryetarët e PS që shkarkohen Kryesia e Partisë Socialiste vendosi dje shkarkimin e 11 drejtuesve socialistë në disa bashki të vogla. Shkak për kë
Sot përkujtohet heroi i UÇK-së nga Skenderaj Abedin Rexha ishte luftëtar i radhëve të para të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, guximtar e sypatrembur deri në vdekje,
Policia arreston "Ronaldon", çfarë kishte në çantë Policia e Bulqizës ka vënë në pranga një 20-vjecar, pasi qarkullonte ma armë zjarri pa leje. Në pranga ka përfunduar
Policia e Kosovës shfaqet në Shqipëri Policia e Kosovës dhe ajo e Shqipërisë kanë nisur sot patrullimet e përbashkëta. Në një ceremoni simbolike patrullime
Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, burgoset ish-kongresisti amerikan Ish-anëtari i Kongresit të Shteteve të Bashkuara, Anthony Weiner, sot është dënuar me 21 muaj burg për dërgim të mesazhe
E dhimbshme, historia e motrës që takohet me vëllain pas 36 vitesh Heroida ka ardhur në rubrikën “Ka një mesazh për ty” te “E Diela Shqiptare”, moderuar nga Ardit Gjebrea, për të kërkuar
"A i kapim 1 milionë lekë?", ja përgjimet që fundosën gjobëvënësit në Shkodër Vetëm pak ditë më parë policia e Shkodrës në bashkëpunim me RENEA arritën të arrestonin grupin e gjobëvënësve në Shkodër
Rrëfehet familja e të vrarit në Mitrovicë: Valdrin Beqiri na vrau djalin Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Mitrovicë, ku një 22-vjeçar Valon Sadiku u qëllua katër herë me kallashn
Reagon për protestat Daim Hiseni: Shumë mire e kishte pas ditur Abedini Reagimeve të shumta të pjesëmarrësve në protestën e ditës së djeshme të organizuar nga këshilli Opozitarë dhe mbështetur
Lladrovci akuzon rëndë Rexhep Selimin: Kërkove vrasjen e Fehmi Lladrovcit, Luan Haradinajt e Abedin Rexhës Ambasadori i Kosovës në Shqipëri, Ramiz Lladrovci ka reaguar pas fjalimit të deputetit Rexhep Selimi në Kuvend. Lladr
Paloka: Prokuroria të hetojë incidentin në Kukës Kreu i grupit parlamentar të PD-së, Edi Paloka, akuzoi sot kreun e qarkut të Kukësit Abedin Oruçi, si një person me të s
Ja çfarë i shkroi Abedin Zymberi Ali Ahmetit para ngjarjeve në Kumanovë Abedin Zymberi, ish-komandanti i policisë ushtarake të UÇK-së në luftën e 2001, ka postuar një letër në profilin e tij n
Abedin Zymberi: Letër e hapur drejtuar Ali Ahmetit Nga Abedin Zymberi - I nderuari z. Ali Ahmeti, po përcjellim situatën me shumë vëmendje, ngjarjet e fundit e sidomos
Edhe Abedin Januzaj në ditëlindjen e Fellainit (VIDEO) Adnan Januzaj ishte i shoqëruar edhe nga babai i tij Abedini në festën e organizuar nga belgu i Manchester United Maroua
Në Belgjikë me një super-makinë dhe me Abedinin (FOTO LAJM) Talenti i Manchester Unitedit Adnan Januzaj do të jetë pjesë e Kombëtares së Belgjikës në Botërorin "Brazil 2014", vetëm
Zhvarroset 'Sandokani' i UÇK-së, Abedin Rexha Trupi i tij nuk do të prehet më në varr. Së paku për një javë, eshtrat e komandant Abedin Rexhës - Sandokani, do të
Januzaj, Kosova më e fortë se Shqipëria (FOTO LAJM) Numri një i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri shumë shpejtë pritet të takohet me talentin e Manchester Uni
Januzaj "shmanget" sërish, nuk del në takim Abedin Januzaj, babai i talentit shqiptar të Manchester United, Adnan Januzaj, ka injoruar sërish thirrjet e Federatës S