999 rezultate për

abedi

Drejtim armësh dhe grushte mbi policinë, si u arratis dje Abedin Oruçi Policia e Shtetit ka sqaruar ngjarjen e paprecedentë të ndodhur ditën e djeshme në Kukës, ku i shpalluri në kërkim Abedi
Ishte në kërkim, Abedin Oruçi i Kukësit i nxjerr armën policisë: Lëndohen 5 efektivë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kukës. Ish-kryetari i Qarkut të Kukësit Abedin Oruçi është përplasur
Jo një por tre akuza, shpallet në kërkim ish-zyrtari i lartë i PD në Kukës Ish kryetari i Këshillit të qarkut Kukës, Abedin Oruci është shpallur në kërkim nga policia. Oruci akuzohet për tre v
"Shiti vajzën time", nëna e 10 vjeçarit nga Tropoja akuza xhaxhait të djalit Ishte data 17 qershor kur në studion e emisionit me “Zemër të Hapur”, në News24, mbërriti denoncimi i xhaxhait të 10-vje
Historia prekëse e familjes së Adnan Januzaj Futbollisti shqiptar që përfaqëson Kombëtaren e Belgjikës, Adnan Januzaj ka zhvilluar një sezon për tu harruar. Januz
Ndërron jetë ish-deputeti i PD-së, reagon Basha Sot është ndarë nga jeta njëri nga themeluesit e PD si dhe ish-deputet i Vlorës prof.Abedin Elmazi. Ai është gjithash
"Prenë lidhjet me qytetarët", kush janë 11 kryetarët e PS që shkarkohen Kryesia e Partisë Socialiste vendosi dje shkarkimin e 11 drejtuesve socialistë në disa bashki të vogla. Shkak për kë
Sot përkujtohet heroi i UÇK-së nga Skenderaj Abedin Rexha ishte luftëtar i radhëve të para të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, guximtar e sypatrembur deri në vdekje,
Policia arreston "Ronaldon", çfarë kishte në çantë Policia e Bulqizës ka vënë në pranga një 20-vjecar, pasi qarkullonte ma armë zjarri pa leje. Në pranga ka përfunduar
Policia e Kosovës shfaqet në Shqipëri Policia e Kosovës dhe ajo e Shqipërisë kanë nisur sot patrullimet e përbashkëta. Në një ceremoni simbolike patrullime
Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, burgoset ish-kongresisti amerikan Ish-anëtari i Kongresit të Shteteve të Bashkuara, Anthony Weiner, sot është dënuar me 21 muaj burg për dërgim të mesazhe
E dhimbshme, historia e motrës që takohet me vëllain pas 36 vitesh Heroida ka ardhur në rubrikën “Ka një mesazh për ty” te “E Diela Shqiptare”, moderuar nga Ardit Gjebrea, për të kërkuar
Lirohen të gjithë të dyshuarit e sulmit në Manchester, Abedi kishte vepruar i vetëm (FOTO LAJM) Policia e Britanisë ka lënë të lirë të gjithë të dyshuarit e sulmit në "Manchester Arena", pasi kanë dalë në përfundimin
Masakra e Mançesterit mund të parandalohej, MI5 nis hetimet (FOTO LAJM) Agjensia britanike e Inteligjencës "MI5" ka nisur zyrtarisht hetimin e sulmit të Manchesterit ku kamikazi Salman Abedi s
Kapet rrjeti përgjegjës për sulmin kamikaz në Manchester Policia ka bërë arrestime dhe zbulime shumë të rëndësishme në kuadër të hetimit për sulmin kamikaz në Manchester. Kre
Arrestohet edhe babai i kamikazit të Manchesterit Është vënë në pranga edhe babai i sulmuesit të Manchesterit. Ramadan Abedi është arrestuar së fundi në kryeqytetin e
Flet babai i kamikazit të Manchesterit: Djali im është i pafajshëm! Duke folur nga kryeqyteti i Libisë, Tripoli, babai i kamikazit të Manchesterit , Ramadan Abedi tha: "ne nuk besojmë në
Policia arreston vëllain e terroristit të Manchesterit (FOTO LAJM) Kryeministrja e Britanisë, Theresa May, duke folur për sulmin e tmerrshëm në "Manchester Arena", tha se Abedi nuk ka vep
Sulmuesi i Manchesterit sapo ishte kthyer nga Libia, ishte konsumues i rregullt i hashashit (FOTO LAJM) Janë zbardhur detaje të reja për Selman Abedin, 23 vjeçarin që shkaktoi vjdekjen e 22 personave dhe plagosjen e 59 të tj
DETAJET/ Sulmuesi i Mançesterit ishte shoku i ngushtë i rekrutuesit të ISIS (FOTO LAJM) Sulmuesi në "Manchester Arena" i identifikuar si Salman Abedi, 23 vjeç, dyshohet se ka qenë shok i ngushtë me rekrutuesi