999 rezultate për

abdulfeta

PROTESTA/ Kërkohet drejtësi për Almirin dhe Abdulfetah Alimin Diaspora shqiptare në Zvicër më 18 maj do të protestojë në Bern me kërkesat e saj për liri dhe drejtësi të Abdulfeta Ali
Prokurorja nxjerr për herë të parë një detaj: Selën e ka shpëtuar një shqiptar me emrin Toni "Ziadin Selën e ka shpëtuar dikush nga protestuesit, e pastaj ka ardhur Abdulfeta Alimi”, kjo deklaratë e shefes së Prok
Mbahet protestë për lirimin e Feta Alimit Të premten, me fillim prej ora 14:00, në Sheshin “Skënderbeu” do të fillojë marshi protestues “Liri për Feta Alimin”, i
Çfarë deklaroi Fetah Alimi pasi mori 7 vite burg Abdulfeta Alimi, i cili sot u shpall fajtor për ngjarjet e përgjakshme të 27 prillit, ka deklaruar se nuk ka në plan që
I shpëtoi jetën Ziadin Selës, burgoset Fetah Alimi i sigurisë Abdulfeta Alimi me datën 27 prill 2017 ishte prezent në Kuvend si pjesëtar i sigurimit duke i shpëtuar jetën Ziadin Selë