999 rezultate për

abazi

Në pritje të ëmbël, Almeda Abazi tregon çfarë po e bezdis gjatë shtatzënisë (FOTO LAJM) Çifti shumë i dashur për publikun, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë. P
Tolgahan Sayisman feston ditëlindjen, Almeda Abazi i bën dedikimin prekës (FOTO LAJM) Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman feston sot 39-vjetorin e lindjes dhe në këtë ditë të veçantë, partnerja e tij Al
Me rastin e festave, Almeda tregon atmosferën brenda shtëpisë së saj dhe Tolgahan (FOTO LAJM) Almeda Abazi ka zbuluar se tashmë atmosfera e festave po ndihet edhe në shtëpinë e saj. Bukuroshja shqiptare ka gjetu
Almeda rrëfen si po kalon shtatzënia dhe të gjithë shenjat zbulojnë se pret vajzë (VIDEO) Vetëm pak ditë më parë, Almeda Abazi dha lajmin e bukur se shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të dytë. Fill pas
U premtoi 16 mijë euro, gratë e dy vëllezërve kosovarë nxjerrin bllof Edi Ramën Një vit më parë qyteti i Durrësit dhe rrethinat përrreth u goditën nga një tërmet i fuqishëm dhe brenda një kohe të shku
"Para apo pas martesës?", Çifti i njohur flet pa dorashka për jetën intime (FOTO LAJM) Të shtunën e kaluar, Mihrije Braha dhe Naim Abazi, ishin të ftuar në emsionin e dashur për publikun “Shiko Kush Luan”. A
Darkë speciale me më të dashurën e saj, Almeda Abazi uron kështu mamanë e saj (FOTO LAJM) Aktorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Almeda Abazi, nuk kursehet apak me ndjekësit kur vjen puna tek momentet e
Nostalgjike për pushimet me Tolgahan, Almeda ndan pamjet romantike (FOTO LAJM) Almeda bëhet nostalgjike dhe kujton këto pushime krah Tolgahan në Miami Almeda Abazi ka hapur arkivat dhe ka kujtuar
Alimadhi sulmon Sadri Abazin: Mbylle mor gojën ti! Ti je për një kockë, qelbësirë je nga goja Deputeti Adriatik Alimadhi ka sulmuar deputetin e PS-së, Sadri Abazit, pasi ky i fundit i ndërpreu fjalën. Teksa po f
Almeda Abazi dhe i biri bëjnë testit për Covid-19: Nuk ndihemi mirë (FOTO LAJM) Aktorja Almeda Abazi është tepër e hapur me ndjekësit e saj në rrjete sociale dhe i bën thuajse çdo ditë pjesë të përdit
Aksidentohet Haki Abazi (VIDEO) Ish zv/kryeministri Haki Abazi është përfshirë sot në një aksident trafiku në lagjen “Bregu i Diellit” në Prishtinë.
Kurti-Ramës për ndalimin e Abazit: Uroj të mos jetë hakmarrje për prishjen e pazareve me Vuçiç Lëvizja Vetëvendosje ka kërkuar nga Qeveria e Shqipërisë dhe Bashkia e Tiranës që të lirojnë protestuesit që kundërshtua
EMRAT/ Kush janë 7 të arrestuarit për protestën te Teatri Kombëtar Ditën e sotme Policia e shtetit njoftoi se ka arrestuar 7 persona për dhunë ndaj efektivëve dhe për tubim të paligjshëm,
Abazi: Qeveria Kurti do të vazhdojë deri në zgjedhje Zëvendëskryeministri në detyrë, Haki Abazi, tha se lufta e suksesshme e Qeverisë Kurti kundër pandemisë do vazhdojë deri
Abazi: Çdo parti duhet të distancohet nga deklarata e Thaçit, sidomos LDK Zëvendëskryeministri në detyrë, Haki Abazi ka reaguar pas deklaratës së presidentit, Hashim Thaçi, i cili e ka quajtur L
Abazi: Thaçi po e përdor Mustafën për të përçarë shtetin e Kosovës dhe ndarë LDK-në Zëvendëskryeministri në detyrë Haki Abazi ka akuzuar presidentin Hashim Thaçi se po e përdor kreun e LDK-së, Isa Mustafë
Abazi: Amerika i do patriotët, jo servilët dhe të korruptuarit Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Haki Abazi, deklaroi se Amerika i do patriotët dhe jo servilët, e aq më pak të
Abazi i kthehet Ramës: Grushti i shtetit rrezikon të shkaktojë katastrofë në rajon Themeluesi i Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri, Boiken Abazi ka reaguar pas heshtjes së kryeministrit Edi Rama lidhur me
9 shtëpi falas, Almeda Abazi dhe bashkëshorti bëjnë gjestin e madh (FOTO LAJM) Kush më shumë e kush më pak të gjithë po ndërgjegjësohen me pandeminë që po pushton botën. Almeda Abazi dhe bashkësho
Qeveria s'pajtohet me propozimin e Thaçit për gjendje të jashtëzakonshme, e quan masë ekstreme Masë ekstreme dhe e panevojshme konsiderohet nga Qeveria Kurti propozimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për shpa