Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
999 rezultate për

abazhur

E tmerrshme, abazhuri gjigant bie dhe thyhet copash në mes të dhomës (VIDEO) Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur gjatë një ekspozite skulpturash në Itali. Papritur një abazhur i madh, i instalu
E frikshme, abazhuri gjigant shkëputet dhe përplaset në tokë gjatë ekspozitës (VIDEO) Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur gjatë një ekspozite skulpturash në Itali. Papritur një abazhur i madh, i instalu
Nuk trembet pse humbi këmbën, e përdor si abazhur dhome (Pamje të rënda) Ndonëse mund t'ju duket e pabesueshme, por një person këmbën e tij e ka përdorur si një abazhur. Pas një aksidenti që i