999 rezultate për

aalborg

Tifozët nuk respaktuan distancën, Gjyqtari ndërpret finalen e Kupës së Danimarkës Danimarka është ndër të paktat vende që kanë hapur stadiumet me një numër të reduktuar tifozësh që duhen të mbajnë dista
Mbrojtësi kosovar i Aalborg zgjedh Shqipërinë Bardhec Bytzqi ka bërë zgjedhjen e tij përfundimtare dhe tashmë kombëtarja U-21 e Shqipërisë mund të llogarisë edhe në