999 rezultate për

zyrtarja

Zyrtarja e Arsimit: Kemi pasur mësues të infektuar që ditën e parë të shkollës "Që në ditën e parë ne kemi pasur mësues të infektuar dhe mësues të izoluar për shkak të kontaktit me mësuesit e infektu
FBI nis hetimet: Zyrtarja e partisë së Erdoganit kërkoi vrasjen e priftit amerikan FBI ka nisur hetimet në lidhje me akuzat se ndaj një prifti amerikan me banim në Izmir ishte përgatitur një atentat, ngj
Zyrtarja bëhet virale, jep këshilla për koronavirusin por vetë lëpin gishtin LIVE (VIDEO) Një video është bërë virale në rrjet në këtë fluks të lajmeve për koronavirusin. Deklarata e një zyrtare e autoritete
Zyrtarja e LDK-së "ultimatum" Albin Kurtit: Ose ta heq taksën ose të shkojë në shtëpi Anëtarja e Lidhjes Demokratike të Kosovë, Melihate Tërmkolli, përmes një shkrimi në Facebook i ka thënë kryeministrit të
Zyrtarja e CDU/CSU: Në Shqipëri situata e brendshme jo demokratike Në një intrvistë ekskluzive për Deutsche Ëellen, nënkryetarja e grupit Parlamentar, CDU/CSU, Katja Leikert, thotë, se Bu
Doli nudo, shkarkohet zyrtarja e qeverisë (FOTO LAJM) Një bukuroshe siberiane ka humbur vendin e saj të punës në administratën e Vladimir Putin, pasi pozoi nudo për Playboy.
Shkarkohet nga puna zyrtarja e bashkisë që i dolën fotografitë në Instagram (FOTO LAJM) Punonjësja seksi e Bashkisë së La Plata në kryeqytetin argjentinas Buenos Aires, Sonia Pellizzari, e cila u bë e famshme
Zyrtarja e shtetit kapet mat me foto dhe video të nxehta (FOTO LAJM) Një punonjëse e në administratën e komunës La Plata në Argjentinë ka filmuar me më pas ka shpërnadrë video erotike. K
Zyrtarja amerikane: Kemi nevojë për partnerë seriozë Ndihmës sekretarja e Shtetit për Çështje Ndërkombëtare të Narkotikëve dhe Zbatimin e Ligjit (INL), Kirsten D. Madison, d
Zyrtarja e Trumpit vjen në Kosovë, takohet me Haradinajn Ndihmës Sekretarja amerikane e Shtetit për Çështjen e Narkotikëve, Kirsten D. Madison, do të vizitojë së shpejti Kosovën
Zyrtarja e ministrisë filmohet teksa merr ryshfet, qytetari zgjidh hallin pas 25 vitesh (VIDEO) Një qytetar ka më shumë se 25 vjet që endet në një proces privatizimi. Por kamera e fshehtë e emisionit “Stop” ka tregua
Kjo është zyrtarja e ministrisë që na nxiu faqen duke vjedhur në Bruksel Ministri i Arsimit, Shyqiri Bytyqi e ka konfirmuar edhe emrin e zyrtares së suspenduar nga puna në MASHT pas kapjes së s
Zyrtarja e ministrisë na turpëroi, kapet duke vjedhur në Bruksel Një zyrtare e lartë e Ministrisë së Arsimit, është kapur duke vjedhur në një dyqan në Bruksel gjatë javës. Policia belge
Zyrtarja e BE-së kërkon liberalizimin, po kur? Drejtoresha për Ballkanin Perëndimor në Drejtorinë e Përgjithshme për Fqinjësi dhe Negociata për Zgjerim në Komisionin E
Zyrtarja e BE-së takim me Haradinajn, pritet lajm për vizat Drejtoresha për Ballkan Perëndimor në Drejtorinë e Përgjithshme për Fqinjësi dhe Negociata për Zgjerim në Komisionin Evr
U frymëzua nga Rama? Zyrtarja e lartë shkon në takim zyrtar me atlete (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama u "kryqëzua" ashpër nga mediat vendase dhe ato të huaja pasi mori pjesë në disa takime zyrtare me
Zyrtarja e lartë e BE-së në Prishtinë, ky është reagimi për dëbimin e mësuesëve Zyrtarja e BE-së Angelina Eichhorst, drejtoreshë për Evropën Perëndimore, Ballkanin Perëndimor dhe Turqinë dhe zëvendësd
Zyrtarja e BE-së bën thirrje për bllokim të Kosovës në BE pas arrestimit të gylenistëve Arrestimi i gjashtë shtetasve turq që jetonin në Kosovë dhe ekstradimi i tyre në Turqi ku akuzohen nga pushtetit i presi
Zyrtarja e ambasadës amerikane surprizohet nga nxënësit e kolegjit "Turgut Ozal" E ftuara speciale e nxënësve të Kolegjit "Turgut Ozal" në Tiranë ishte Zv.Shefja e Zyrës së Marrëdhënieve me Publikun në
Zyrtarja e BE mesazh të fortë: Në Shqiperi ka shumë pak të dënuar për korrupsion Monica Macovei, drejtuesja e Delegacionit të Komitetit Parlamentar të Stabilizim Asociimit Shqipëri-BE, në takimin e për