999 rezultate për

zyrtarisht

Senati merr zyrtarisht akuzën ndaj ish-presidentit Trump Senati i Shteteve të Bashkuara ka marrë zyrtarisht akuzën e ngritur kundër ish-Presidenti Donald Trump, i vetmi presiden
Zyrtarisht, kjo është ngjyra më stil për veshjet e këtij dimri (FOTO LAJM) Trendi absolut i këtij viti për dizajnet e brendshme dhe veshjet ka qenë ngjyra e bardhë me gjithë nuancat e saj. Ndrysh
Liverpool zyrtarisht në krizë, mposhtet nga Man United (VIDEO) Liverpooli po kalon një moment të errët dhe për t’i dhënë shuplakën përfundimtare mendoi Manchester United. “Djajtë e
Pas deklaratës së Haradinajt për bashkim me Shqipërinë, reagon zyrtarisht edhe Rusia (FOTO LAJM) Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ditë më parë ka paralajmëruar një referendum për b
Dalin pamjet e fundit, Joe Biden gati të marrë zyrtarisht Amerikën në dorë (VIDEO) Ditën e sotme në Amerikë pritet të ndodhë inagurimi dhe betimi i Presidentit të ri të SHBA-ve Joe Biden. Vetëm pak mi
Sevilla rinovon zyrtarisht kontratën me trajnerin Lopetegui Sevilla blindon Julen Lopeteguin. Ecuria e mirë me ish-trajnerin e Spanjës në stol i cili sezonin e kaluar i udhëhoqi an
Kukësi zyrtarisht në krizë, Laçi i shkakton humbjen e tretë radhazi Laçi ka fituar me rezultatin 3-2 ndaj Kukësit, në ndeshjen e vlefshme për javën e 13-të në Kategorinë Superiore. Kurb
"Zyrtarisht e martuar", këngëtarja shqiptare i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Përmes një postimi në Instagram ku shfaqet krah bashkëshortit, këngëtarja e mirënjohur Aida Doçi ka dhënë lajmin e bukur
Nga sot zyrtarisht Messi është i lirë të negociojë me çdo klub 1 janari padyshim që do të sjellë lajme të këqija për tifozët e Barcelonës, kjo pasi që lojtari i tyre më i mirë, Lionel
Britania del sonte zyrtarisht nga Bashkimi Evropian Kryeministri britanik, Boris Johnson ka thënë se Mbretëria e Bashkuar ka arritur “lirinë në duart e veta” dhe duhet ta s
Mbi një dekadë së bashku, ndahet zyrtarisht çifti Melissa-Boateng (FOTO LAJM) Historia e dashurisë midis Melissa Satta dhe Kevin-Prince Boateng ka marrë fund zyrtarisht, shkruan Albeu.com. Kjo u
Ariana Grande zyrtarisht e fejuar: Çfarë ka burri i ardhshëm ndryshe nga ish-at e saj (FOTO LAJM) Siç mund ta keni dëgjuar, Ariana Grande vendosi ta mbyllë 2020-ën me një lajm të madh. Kur askush s'e priste, këngëtarja
Federata Angleze, akuzë zyrtare Edinson Cavanit për sjellje raciste Edinson Cavani është akuzuar zyrtarisht nga FA (Fedarata Angleze) për sjellje raciste për një term të përdorur në profil
Thyhet akulli, Putin uron më në fund Biden për fitoren Presidenti rus Vladimir Putinka thyer akullin duke i uruar fitoren Joe Bidenit. Urimi vjen pasi Biden fitoi zyrtaris
Skandali në Paris, UEFA nis hetimet, anulohet kartoni i kuq për Pierre Webon UEFA zyrtarisht ka konfirmuar se kanë nisur hetimet për ndodhitë që ndodhen dje në ndeshjen PSG – Basaksehir. Pas kao
Adriatik Llalla zyrtarisht i pandehur, cilat pasuritë kërkon t’i sekustrohen nga shteti Ish-kryeprokurori Adriatik Llalla, zyrtarisht i pandehur për sekuestrimin e pasurive. SPAK ka depozituar në Gjykatën
Mozzik dhe Loredana zyrtarisht bashkë, publikohet pjesa e parë e dokumentarit (VIDEO) Ashtu sikurse pritej Loredana ka publikuar ditën e sotme pjesën e parë të dokumentarit duke konfirmuar ribashkimin e saj
Mozzik dhe Loredana zyrtarisht bashkë! (VIDEO) Ashtu sikurse pritej Loredana ka publikuar ditën e sotme pjesën e parë të dokumentarit duke konfirmuar ribashkimin e saj
Zyrtarisht trendi i momentit, Dojna dhe Chiara Ferragni bëjnë "xing" (FOTO LAJM) Dojna Mema dhe Chiara Ferragni rastësisht kanë zgjedhur të veshin të njëjtat geta, por në ditë të ndryshme. Moderato
Hamilton zyrtarisht legjendë, shpallet kampion bote për të shtatën herë Lewis Hamilton shpallet kampion bote për të shtatën herë në Formula 1, duke e shkruar emrin e tij me emra të artë në kët