999 rezultate për

zyre

Sandër Lleshaj sulmon Ademin: Kryetare e harruar në zyrë! Justifiko pagën! Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj e ka cilësuar “të panevojshme” deklaratën e kryebashkiakes së Shkodrës Voltana Ademi
Angela Merkel del nga karantina, i rikthehet punës në zyrë Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka dalë nga karantina dhe u rikthye në punë. Merkel është testuar disa herë për koron
Kurti takon në zyrën e tij Ambasadorin e Italisë Sot, Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, priti në zyrën e tij Ambasadorin e Italisë në Kosovë,
Zyrtari infektohet me koronavirus, izolohet FSHF-ja As qeveria e futbollit shqiptar nuk i shpëton dot koronavirusit. Një nga zyrtarët e FSHF-së, F.R, rezulton të jetë n
Albin Kurti i shkon në zyre Vjosa Osmanit Kryeministri Albin Kurti ndodhet në takim me Kryeparlamentaren Vjosa Osmani, në zyrën e kësaj të fundit, në Kuvend. P
4 rregulla të arta si të punosh rehat nga shtëpia Të jesh një punonjës produktiv në ditë të pasigurta është e vështirë. Në internet ka pafund artikuj me sugjerime interes
Drejtoresha tha se nxënësja është shtatzënë, reagon Zyra Arsimore "Drejtuesja e Zyrës Arsimore, me fjalën “vajzë” i referohej mësueses shtatzënë, dhe jo nxënëses e cila u shoqërua me aut
Mos u stresoni më çdo mëngjes! 6 mënyra si të visheni shpejt për në zyrë (FOTO LAJM) Është e vërtetuar se njerëzit më shumë kalojnë kohë në punë se sa duke u argëtuar. Prandaj, kjo është një arsye më sh
I vuri afat Ramës 15 marsin, një ditë pas protestës Meta pret në zyrë Bashën Ditën e djeshme Presidenti Ilir Meta mbajti në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit" manifestimin për "mbrojtjen e Kushtetutë
I vunë arkivol Kurtit para zyrës, lirohen aktivistët Aktivistët që i vunë funeral përballë zyrës së Kurtit, janë liruar. Policia e Kosovës ka njoftuar se katër aktivistët
E RËNDË/ Kurtit i vendosin arkivol para zyrës (FOTO LAJM) Kryeministrit të Kosovës, Albin Kurtit i është vendosur një arkivol para zyrës së qeverisë, raporton Gazeta Express.
Tubimi i dy marsit, Meta thërret në zyrë ambasadorët Presidenti i vendit Ilir Meta po zhvillon ditën e sotme disa takime me ambasadorët e Spanjës, Hollandës dhe Suedisë, në
Ndryshe nga herët e tjera: Kurti shkon në zyrë në këmbë, mesazhi që jep (FOTO LAJM) Ndryshe nga herët e tjera, kryeministri i ri i Kosovës a vendosur ta nisë javën duke shkuar në zyrë në këmbë. Kurti post
Meta pret në zyrë raporteren e PE: Po rikthehet diktatura me mjete ligjore! Presidenti Ilir Meta sot ka pritur në zyrën e tij raporteren e Parlamentit Europian, Isabel Santos të cilës i ka shprehu
Mbylli zyrën e u nis drejt shtëpisë, vdes sa del nga makina zyrtari në Delvinë Përgjegjësi i Gjendjes Civile në Bashkinë Delvinë ndërroi sot jetë, pas një ataku kardiak. Ndarja e papritur e tij ng
Ambasadori i OSBE-së i shkon në zyrë Kryeprokurorit Prokurori i Përgjithshëm Olsian Çela ka patur sot një takim me kreun e prezencës së OSBE-së në Shqipëri Bernd Borchardt.
Plas sherri në zyrën e postës, ish-punonjësi i hakërrehet drejtorit se e hoqi nga puna Një ditë më parë në Vlorë ka ndodhur një konflikt fizik në zyrën postore. Burime për mediat bëjnë me dije se një ish
Hoqi fotografinë e Thaçit që ditën e parë që hyri në zyrë, Osmani merr "hakmarrjen" që nuk priste (FOTO LAJM) Kryeparlamentarja e Kosovës Vjosa Osmani me marrjen e detyrës, hoqi fotografinë e Hashim Thaçit nga muri sapo hyri në z
Albin Kurti bashkon flamurin e Shqipërisë me atë të Kosovës në zyrën e tij Në intervistën e tij të parë si kryeministër i Kosovës, Albin Kurtit i ka dalë edhe detaji ndryshe në zyrën e tij. Ai
Zbulohet data dhe ora kur Kurti do të hyjë në zyrën e kryeministrisë Të martën në orën 11:00 Albin Kurti edhe formalisht do ta pranojë mandatin e Kryeministrit të Republikës së Kosovës.