999 rezultate për

zymberi

8 vjet nga vrasja e Enver Zymberit, Selimi bën deklaratën e fortë për drejtuesit e Kosovës Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka kujtuar policin Enver Zymberi i cili u vra në vitin 2011. Selimi k
Nderohet Enver Zymberi Njësitë e Policisë së Kosovës kanë parakaluar para lapidarit të heroit, Enver Zymberi në Prishtinë. Këtë parakalim e kan
Vrasja e Enver Zymberit, të dyshuarit kryesorë mund të jenë në Serbi Kanë kaluar gjashtë vjet që nga aksioni i Njësisë Speciale të Policisë së Kosovës për marrjen e pikave kufitare në veri
Kurti: Thaçi u dorëzua përballë kriminelëve që vranë Enver Zymberin Ish-lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti në gjashtëvjetorin e aksionit të Policisë së Kosovës në veri të vendit tha se En
Presidenti Thaçi kujton 25 Korrikun si ditën e bashkimit të Kosovës Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka kujtuar 25 Korrikun e vitit 2011, si
Komandant "arusha", i sëmurë dhe i pastrehë Ish- komandanti i UCK-së, Abedin Zymberi së bashku me disa miq dhe dashamirë kanë marrë një nismë për ta ndihmuar Eljasa
Zymberi: LSDM-ja s'do i shohë kurrë 70 mijë shqiptarët nëse nuk përkrah gjuhën shqipe (VIDEO) Ish-politikani dhe analisti Abedin Zymberi ka thënë se LSDM-ja s'do i shohë kurrë 70 mijë shqiptarët nëse nuk përkrah gj
Zymberi: Po të isha pjesë e BDI-së, nuk do pranoja takim me Gruevskin Abedin Zymberi në emisionin Click Plus në Tv21, pas takimit të mbajtur mes Ali Ahmetit dhe Nikolla Gruevskit sonte, th
Zymberi: Populli e ka kërkuar gjithmonë një tryezë të përbashkët mes partive shqiptare Ish-deputeti Abedin Zymberi, ka përcjellë një mesazh të ashpër mes atyre që kundërshtojnë bashkëpunimin e Aleancës për s
Zymberi rikujton Ali Ahmetin me shokë në 2001: Dikur ishim njësoj, e sot? Ish komandanti i policisë ushtarake të UÇK-së në rajonin e Likovës, Abedin Zymberi, sot përmes një fotografie ka rikujtu
Zymberi: Koalicioni BDI-PDSH do të ishte fundi i tyre Abedin Zymberi, duke komentuar koalicionin e mundshëm ndërmjet PDSH-së dhe BDI-së, tha se një koalicion i tillë do ishte
Babai i Xhafer Zymberit: S'mund të shoh i shtrirë në varr (FOTO LAJM) Babai dhe Nëna e Xhafer Zymberit, i rënë në betejën e Kumanovës, me lot e dhimbje e kanë përkujtuar birin e tyre në varr
Ja çfarë i shkroi Abedin Zymberi Ali Ahmetit para ngjarjeve në Kumanovë Abedin Zymberi, ish-komandanti i policisë ushtarake të UÇK-së në luftën e 2001, ka postuar një letër në profilin e tij n
Ja fotoja e fundit e Grupit të Kumanovës (FOTO) Një foto e fundit e grupit të Kumanovës, e cila mendohet të jetë e fundit që ata kanë bërë së bashku pak para luftimeve
Haradinaj përkujton Enver Zymberin Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj, e ka përkujtuar heroin Enver ZYmberi në përvjetorin e katër
Ky është trupi i pajetë i Mirsad Ndrecajt apo Xhafer Zymberit? (FOTO +18) Portali Burevesnik.org ka publikuar një foto sipas të cilit në të është trupi i pajetë i Mirsad Ndrecaj, i njohur Komand
Katër vjet nga vrasja e "Heroit të Kosovës" Enver Zymberi Para katër vjetësh Qeveria e Kosovës vendosi që forcat e Njësisë Speciale të Policisë së Kosovës të ndërhyjnë në veri të
Zbulohet emri dhe vendndodhja e vrasësit të Enver Zymberit Në përvjetorin e katërt të rënies së oficerit të njësisë speciale të policisë, ROSU, Enver Zymberi, portali "tesheshi",
Reagon djali i Zymberit: Nëse jo babai im, kush tjetër? Djali i komandantit të policisë ushtarake të UÇK-së, Abedin Zymberit, Bashkim Zymberi, ka shprehur nëpërmjet Facebook-ut
Djali i Xhafer Zymberit: Ta çojmë në vend amanetin e të rënëve Argjënd Zymberi, djali i Xhafer Zymberit, i mbetur i vrarë në luftimet e Kumanovës, është shprehur gjatë ceremonisë së s