Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
999 rezultate për

zykaj

Vrau 8 familjarët, gjykata jep vendimin per Ridvanin e "tmerrshëm" Gjykata e Vlorës ka vendosur që Ridvan Zykaj të qendrojë përjetë në burg pas krimit të tmerrshëm që bëri vitin e shkuar
Në Resulaj të Vlorës, lagjen ku u vranë 9 persona brenda vitit Lagjja ku u vra Dilaver Tozaj është e njëjta ku ndodhi edhe masakra e 10 gushtit të një viti më parë, kur Ridvan Zykaj q
Zbulohet lidhja e të ekzekutuarit sot në mbrëmje me Ritvanin e tmerrshëm Të tjera detaje janë bërë publike në lidhje me atentatin e ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Resulaj në Selenicë. M
Ekzekutoi 8 kushërinjtë, Ritvani i tmerrshëm ka një kuriozitet që i çuditi të gjithë në sallë “Kur mund ta shoh veten në televizor?!” – pyeti Ritvan Zykaj në nisje të seancës ndaj tij. 30-vjeçari doli sot sërish
Vrau 8 kushërinjtë: Ritvan Zykaj qenie jo e zakonshme, pamje e një psikopati të frikshëm (VIDEO) Disa nga dëshmitarët e masakrës së Selenicës do të mungojnë në sallën e gjyqit ndaj Ritvan Zykajt. Ata janë larguar nga
Tre javë në burg, Ritvan Zykaj çudit me sjelljen e tij Prej afro tri javësh autori i masakrës në Resulaj të Selenicës qëndron në një nga qelitë e paraburgimit në Vlorë. Po
Del ekspertiza: A ishte i çmendur Ritvan Zykaj kur vrau 8 persona? Autori i masakrës së Selenicës, Ritvan Zykaj që vrau tetë anëtarë të fisit të tij rezulton të jetë pa asnjë problem mend
Alo, policia? Çfarë bëri Ritvan Zykaj pak pasi ekzekutoi 8 kushërinjtë Autori i masakrës së Vlorës, Ritvan Zykaj tentoi të vetëdorëzohej në polici pasi vrau 8 kushërinjtë e tij, por më pas u
Bobo çfarë kam bërë! Zbulohen SMS e Ritvan Zykajt me vëllain pak pas masakrës Gjatë marrjes në pyetje të vëllait të Ritvan Zykajt, Hoveljandos, policia ka zbuluar edhe mesazhet që ata kishin shkëmby
Prokuroria zbardh dinamikën e masakrës së Vlorës/ Nga debati për pulat deri tek vrasjet Arsyeja që shkaktoi tragjedinë e tetëfishtë në familjen Zykaj në Resulaj të Vlorës, duket se ka qenë konflikti për humbj
DOSJA/ Nga akuza për vjedhje pulash tek vrasjet, 120 minutat para masakrës në Selenicë Ritvan Zykaj vrau tetë persona dy ditë më parë në fshatiin Resulaj të Selenicës pas një debati me kushërinjtë për vjedhj
Ritvan Zykajn e refuzuan 15 avokatë, kush e mbrojti në fund Ritvan Zykaj, autori i masakrës së Selenicës ku vrau 8 persona të familjes së tij u soll nën masa të forta sigurie në Gj
Me sy të nxirë dhe i përhumbur, Ritvan Zykaj shfaqet për herë të parë pas masakrës Ritvan Zykaj, autori i masakrës së Selenicës është paraqitur me të dy sytë e nxirë para gjykatësve të Gjykatës së Shkall
Pamjet e para, si reagoi Ridvan Zykaj ndaj pyetjeve të gazetarëve në gjykatë Ai ka zgjedhur të kyçë gojën. 24-vjeçari Ritvan Zykaj nuk ka thënë asnjë fjalë se përse e bëri krimin makabër të tre dit
Në Polici, Ritvani s’dinte të shkruante as emrin, komentin në rrjet e shkroi dikush tjetër? Ritvan Zykaj, 24-vjeçari që vrau 8 të afërmit e tij, kishte kaluar një incident të rëndë disa vite më parë. Incident
Familjarët e autorit të maskarës së 8 personave largohen nga fshati PAsi djali i tyre, Ritvan Zykaj u vrau 8 kushërinjtë brenda pak çastesh, mësohet se Sadik dhe Lindita Zykaj së bashku m
Ç'po ndodh sot në fshatin e vrasësit (VIDEO) Pas masakrës së tmerrshme në fshatin Resulaj, kushdo ka hapur dyert e mortit, por aty ku ka ndodhur tragjedia, të njohur
Paralajmërimi i frikshëm i vrasësit: Do ju bëj hatanë Hetimet e fundit kanë zbuluar se Ritvan Zykaj e kishte paralajmëruar krimin e rëndë në fshatin Resulaj të Vlorës. Nga dë
Prekëse, dikur ia shpëtoi jetën vrasësit që sot e vrau me familjen Ridvan Zyka, autori i masakrës së 10 gushtit, në fshatin Resulaj në Selenicë të Vlorës do të dalë të hënën përballë toga
Veprimi tmerrues që bëri pasi vrau tetë persona Masakra e Selenicës mund të ishte parandaluar nëse familja dhe banorët e fshatit do të kishin vlerësuar siç duhet luhatj