999 rezultate për

zyberi

Gjendet i vdekur "I forti i Tiranës", vëllai i vrasësit të Naim Zyberit Eshte gjetur i vdekur vëllai i vrasësit të Naim Zyberit, i njohur ndryshe si ‘i forti i Tiranës’ në vitin ’97. Uliks
Frikë për rikthim të '97: Si po lirohen një nga një nga burgu killerat e vitit të zi A rrezikon Shqipëria përplasje të tjera nga grupet kriminale? Kjo është pyetja që të shkon ndërmend kur dëgjon teksa të
Bandat e Tiranës: Pas "Gert Gjeneralit", pritet lirimi i "të fortit" tjetër të kryeqytetit Pas Gert Gjinanarit, një tjetër i "fortë" i bandave të Tiranës kërkon lirinë edhe pse është dënuar me burgim të përjetsh
Lirohet vrasësi i Naim Zyberit, "lavdia" dhe fundit i të "fortëve" të Tiranës Gert Gjinarari, i njohur në fillim të viteve '90 mes të "fortëve" të Tiranës si Gerd Gjenerali pritet të shijojë lirinë
Vrau të fortin e Tiranës, lirohet i dënuari me burgim të përjetshëm (FOTO LAJM) Lirohet nga qelia i dënuari me burgim të përjetshëm për vrasjen e të konsideruarit i forti i Tiranës, Naim Zyberit, në v
Seriali i vrasjeve mes të fortëve të Tiranës: Nga Gaz Muça, tek Naim Zyberi dhe Franc Konomi Historia e të “fortëve” të Tiranës është rikthyer edhe një herë tjetër, pas vrasjes së Devi Kasmit. Shkak ëstë bërë l
Atentati në Tiranë, si u zhvilluar lufta mes bandave ku ishin pjesë Franc Konomi dhe Domart Konjari Në fillim të viteve ‘90 në Tiranë u shfaqën “të fortët” e parë, që në fakt nuk kishin asnjë lidhje me grupet e krimit të
Zyberi: Ivanov nuk e pengon dot ligjin Ligji i ri për përdorimin e gjuhëve ka arritur në presidencë dhe pret dekretimin e kreut të shtetit. Ende është e paqart
Zyberi: Ligji avancon gjuhën shqipe por nuk e zyrtarizon (VIDEO) Partitë politike opozitare ende nuk kanë dalë me reagime lidhur me propozim-ligjin për gjuhët në pritje të marrjes së pr
Zyberi: Platforma dha alibi për shpëtimin e Gruevskit dhe Ivanovit Partitë politike shqiptare në mënyrë të gabuar e nënshkruan dhe e prezantuan deklaratën dhe me këtë i dhanë alibi presid
Konflikti i vëllezërve Grori me grupin e Naim Zyberit dhe vrasja e tij në spitalin e Milanos (FOTO LAJM) Gjykata e Tiranës në 20 qershor 2002 vendosi mosnjohjen e vendimit penal dhënë nga Gjykata e Apelit Milano për Arben Gro
E PLOTË/ Mori hakun e vëllait duke vrarë Naim Zyberin, flet pas 17 vitesh Arben Grori (FOTO LAJM) Në burgun i sigurisë së lartë Peqin, cilësuar si më bashkëkohori, janë sistemuar 70 të dënuar me burgim të përjetshëm.
Ja kush është “i forti” i Yzberishtit që u kap mat dje pë trafik droge (VIDEO) Liria për “të fortin” e Yzberishtit, Ilir Avdillari, ka zgjatur vetëm disa muaj. Pasi përfundoi dënimin për vrasje, e di
Policia shkatërron bandën e drogës në Tiranë, arrestohen 5 shtetas Ditën e djeshme policia e Tiranës ka realizuar një operacion antidrogë, duke vënë në pranga 5 trafikantë. Burime zyr
Korçë/ Arrestohet pronari që qëlloi klientin me sende të forta në kokë Policia në Korçë ka arrestuar sot 41-vjeçarin Olsi Zyberi. Arrestimi u bë pasi ditën e sotme në afërsi të fshatit Di
Naser Zyberi e quan PDSH-në patericë e VMRO-së Një ditë pas publikimit të bombës së 8 nga Zaev, kanë ardhur edhe reagimet e analistëve. Në njërën nga video-përgjimet t
"Bomba" e Zaevit rrezikon koalicionin qeveritar?! Pas publikimit të bombave nga opozita, analistët politik presin zhvillime dramatike të cilat mund të vënë në pikëpyetje
Ndryshime në policinë e Lezhës, Brahimaj ndërron detyrë me Zyberin e FLO-së Në fund të vitit, ndryshime po ndodhin në Policinë e Shtetit. Mësohet se Niko Brahimaj, i cili ishte Drejtor i Policisë
Albanian language does NOT exist in Macedonia The Commission to overcome legal disputes on the use of the Albanian language has completed today its first meeting, but
Zyberi: Marrëveshja e Ohrit nuk lindi nga konflikti etnik Ish-nënshkruesi i Marrëveshjes së Ohrit, Naser Zyberi tha se MO-ja nuk është produkt i konfliktit etnik, por i diskrimin