999 rezultate për

zvicra

Arritje të mëdha në karrier, por Loredana rrezikon të dëbohet nga Zvicra (FOTO LAJM) Loredana është aktualisht një nga reperet më në zë të momentit. Bashkëpunimi i saj i fundit me Capital Bra renditet i pa
Zvicra në ankth, Kosova është afër ta marr talentin e Baselit Mediumi më prestixhioz në Zvicër, Blick shkruan sot se Kosova është gati të marr talentin e Basel, Orges Bunjaku. Mad
106 persona nga Zvicra kthehen sot në Kosovë, direkt në karantinë Sot në Kosovë do të kthehen nga Zvicra 106 qytetarë, ndërsa nesër do të kthehen edhe 120 të tjerë nga Turqia, të cilët d
"Mimoza Llastica" nga Zvicra: Bashkëshortin e kam shef policie, vajzën politikane (VIDEO) Aktorja Zhaklina Dhimojani ishte sot në një lidhje direkte me emisionin "Rudina" në TV Klan, nga shtëpia e saj në Zvicër
E vetmja në botë, njihuni me macen unike nga Zvicra (FOTO LAJM) Macja me emrin Xherdan, nga Ruti në Zvicër është e mbuluar me rrudha nga koka te këmbët. Por pamja e saj unike, sikur të
E rëndë, shqiptari vret vëllanë për t’i marrë mijëra euro që solli nga Zvicra Ngjarja e rëndë që ka goditur Kosovën pasditen e së enjtes, ku vëllai ka vrarë me armë zjarri e më pas ka djegur vëllain
Dëmton shëndetin e njerëzve? Zvicra heq dorë nga 5G Zyra Federale e Ambientit në Zvicër kanë vendosur të pezullojnë përdorimin e antenave 5G. Ky vendim vjen pas dyshimev
Zvicra kundër rrëzimit të qeverisë Kurti, u bën thirrje palëve për unitet Ambasada e Zvicrës në Kosovë, u ka bërë thirrje partnerëve të koalicionit qeverisës që t’i kapërcejnë mosmarrëveshjet e
E vetmja në botë, njihuni me macen unike nga Zvicra (FOTO LAJM) Macja me emrin Xherdan, nga Ruti në Zvicër është e mbuluar me rrudha nga koka te këmbët. Por pamja e saj unike, sikur të
Zvicra dëbon babain e 5 fëmijëve për në Kosovë, familja mbetet atje Një shtetas i Kosovës me qëndrim në Kantonin St.Gallen, baba i pesë fëmijëve, me vendimin e Gjykatës Federale duhet të l
Supergoli i javës vjen nga Zvicra (VIDEO) Basel regjistroi sot një fitore të thellë duke mundur 4-0 Sion në shtëpi, shkruan Albeu.com Në këtë takim u shënua dh
Grupi i specialistëve nga Izraeli zbarkon në Rinas Një grup specialistësh shpëtimi nga Izraeli sapo ka mbërritur Aeroportin Nënë Tereza. Specialistët do ti vijnë në ndi
Këta janë futbollistët shqiptarë nga Zvicra që mund t’i thonë "PO" Kosovës Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës ka bërë të ditur që shumë shpejtë dy-tre futbollistë do të zgjedhin për t
S’ka vend më të sigurt se Zvicra, ja arsyet Për vitin 2020, Libia, Somalia, Sudani i Jugut dhe Republika Qendrore e Afrikës janë vendet më të rrezikshme për të vizi
Tre opsione, Kamberi bën hapin e madh drejt kombëtares së Shqipërisë Sulmuesi i Hibernianit në Skoci, djaloshi me prejardhje shqiptare shumë shpejt do jetë pjesë e një kombëtareje. Opsio
Zvicra, vendi i dytë më i mirë për të qenë grua Pas Norvegjisë, Zvicra radhitet e dyta në Indeksin e Grave, Paqes dhe Sigurisë 2019. Dhjetë vendet e para ishin të gj
Zvicra jep lajmin e keq për Mehmedin Admir Mehmedi ishte titullar në ndeshjen e Zvicrës kundër Irlandës ku edhe asistoi në golin e parë të shënuar nga Sefero
Zvicra mposht Irlandëm dhe mban gjallë shpresat për kualifikim Haris Seferovic me një gol dhe Shane Duffy me një autogol e kanë mbajtur Zvicrën në garë për kualifikim në Kampionatin E
Danimarka fitore jetike përballë Zvicrës Ekipi kombëtar i Danimarkës ka arritur t’i marrë tri pikët nga ndeshja kundër Zvicrës, pas fitores 1:0 me golin e shënua
Shqiptarit "i nxihet faqja", Zvicra e dëbon pas 40 vitesh Një shqiptar nga Kosova që jetonte në Zvicër prej afro 40 vitesh është detyruar nga autoritetet e këtij vendi të kthehet