999 rezultate për

zuckerberg

Ky është i vetmi profil që nuk e bllokoni dot në Facebook A e dinit që egziston një profil të cilit ju nuk mundeni dot ti beni bllok ne Facebook? Bëhet fjalë për krijuesin e v
Facebook, Twitter merren në pyetje nga Kongresi amerikan Drejtuesit e Facebook-ut dhe Twitter-it po merren në pyetje nga senatorët amerikanë, në lidhje me hapat e tyre për të çr
Zuckerberg: Fake News-et dalin nga Maqedonia Shefi ekzekutiv i “Facebookut”, Mark Zuckerberg, iu përgjigj për rreth një orë e gjysmë pyetjeve të deputetëve të Parlam
Deputetët e BE-së: Facebook është kthyer në monstër dixhitale Deputetë të Parlamentit Evropian u shprehën të zhgënjyer për dëgjesën me shefin e Facebookut, Zuckerberg. Rrjedha e akti
Vijon përballja e Facebook me BE Përfaqësuesit e Facebook-ut dhe zyrtarët e Bashkimit Evropian vazhduan të dielën të negocionin nëse themeluesi i kompani
Trondit Zuckerberg: Kemi informacion edhe për ata që nuk kanë llogari Facebook mbledh të dhëna nga ata që nuk e përdorin rrjetin social. Zuckerberg, ka zbuluar një fakt që me siguri mund
Dëshmoi para Kongresit, por Zuckerberg u vu në lojë për këtë detaj qesharak Mark Zuckerberg dëshmoi përpara Kongresit nw Uashington rreth skandalit të vjedhjes së të dhënave nga ana e Facebook- ut
Të gjithë po flasin për një detaj nga dëshmia e Zuckerbergut: Çfarë është kjo gjë në karrige Senatorët amerikanë të martën për rreth pesë orë e kishin bërë “shoshë” Mark Zuckerbergun me pyetje, rreth skandalit me
Ndryshime të mëdha në Facebook, Zuckerberg paralajmëron furtunë Facebook ka njoftuar se për reklama politike në këtë rrjet social, do të verifikojë identitetin e reklamuesit, një përpj
Senati kërkon të pyesë Zuckerbergun, 58 mld dollarë humbje Udhëheqësit e Komitetit të Tregtisë në Senat i bënë thirrje gjatë së premtes shefit ekzekutiv të “Facebook”-ut, Mark Zuc
Facebook në rrezik, Zuckerberg bën deklaratën e fortë Themeluesi i Facebook ka folur për herë të parë publikisht në lidhje me skandalin më të madh të shpërthyer ndonjëherë pë
Zuckerberg drejt burgut, plas skandali më i madh i Facebook-ut Facebook është përfshirë në skandalin më të madh në historinë e tij. Facebook ka pranuar se ka lejuar një kompani të
Zuckerberg flet pa doreza: Kam bërë duzina me gabime Sot Facebook bën plot 14 vite dhe është një nga rrjetet sociale më të përdorura në të gjithë botën. Themeluesi i tij Mar
Facebook njofton ndryshime të mëdha në News Feed Facebook po bën ndryshime të mëdha në Feedin e Lajmeve në mënyrë që përdoruesit të shohin më shumë përmbajtje nga miqtë
Mark Zuckenberg pranon për herë të parë problemet e Facebook-ut Mark Zuckerberg e pranon se Facebook-u ka probleme, ndreqjen e të cilave, siç thotë, e ka kthyer në sfidën e vet persona
Facebook deklaron shifrat e çmendura: 4.7 miliard fitime për 3 muaj Facebook ka publikuar të dhënat për 3-mujorin e tretë të këtij viti dhe shifrat e fitimeve janë marramendëse. Mënyra
Trump akuzon Facebook-un se është kundra tij, reagon Zuckerberg Themeluesi i ‘Facebook’ Mark Zuckerberg ka hedhur poshtë komentet e bëra nga Donald Trump se rrjeti ka qenë gjithmonë ku
Facebook i dorëzon 3000 reklama Kongresit të SHBA-së Zyrtarët e rrjetit social Facebook, thonë se planifikojnë të dorëzojnë tek hetuesit e Kongresit të Shteteve të Bashkuara
Shefi i Facebook bëhet baba për herë të dytë, ja letra për vajzën e sapolindur Shefi ekzekutiv i Facebook, Mark Zuckerberg, është bërë baba për herë të dytë.​ Të hënën, themeluesi i rrjetit
Mark Zuckerberg po bëhet gati të kandidojë për president të SHBA-së Për ata që thonë se ai nuk është i interesuar të garojë për president, Mark Zuckerberg është me të vërtetë duke e rrethu