999 rezultate për

zubizarreta

Zubizarreta zbulon episodin, Messi tallej me Tata Martinon Sa peshon prania një kampioni si Leo Messi në dhomat e zhveshjes? Shumë, shumë, deri në pikën që mjafton një fjalë e
Suarez s'ishte zgjedhja e parë e Barçës, por një yll i Premier League Drejtori sportiv i Barcelonës, Andoni Zubizarreta, ka zbuluar një prapaskenë shumë interesante. Ai deklaroi se Luis Suar
Pas shkarkimit të Zubizarretas, edhe Puyol largohet nga Barça Ish-mbrojtësi i Barcelonës, Carles Puyol, ka njoftuar se pas shkarkimit të Andoni Zubizarretas, zëvendës i të cilit isht
Barça, Puyol zëvëndëson Zubizarretan? Revolucion te Barcelona. Andoni Zubizarreta do të lërë klubin katalanas në fund të kontratës së tij, në qershor të 2016
Claudio Bravo thyen rekordin e Zubizarreta-s Kanë kaluar vetëm disa muaj nga eksperienca e tij te Barcelona por Claudio Bravo mund të krenohet me aventurën e tij në
Messi duhet të duartrokitet në Bernabeu Drejtori i Barcelonës, Andoni Zubizarreta është shprehur se Lionel Messi nëse shënon në Madrid duhet të duartrokitet.
Barça i hap dyert Cuadrados: Gjithçka mund të ndodhë "Cuadrado? Nuk dua të përmend emra por kemi ndermend të forcojmë skuadrën deri në 31 gusht". Kështu është shprehur Drejt
Barça: Blerjet e mundshme dhe të pamundshme (FOTO LAJM) Revolucioni në shtëpinë e Barcelonës sapo ka nisur. Pas u firmos me Marc Andre Ter Stegen dhe rikthimeve të Rafinha dhe
Zubi: Përgëzime për Atleticon, nuk dështuam Drejtori sportiv i Barcelonës, Andoni Zubizarreta, nuk mendon se katalanasit dështuan që të fitojnë titullin. Blaugranë
Zubizarreta: Gjithçka në rregull me Messin Drejtori sportiv i Barcelonës, Andoni Zubizarreta, thotë se gjithçka është në rregull me Lionel Messin, pas disa paraqit
Zubizarreta kërkon dorheqjen, Bartomeu se pranon Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka zbuluar se drejtori sportiv Andoni Zubizarreta kishte kërkuar dorëheqj
Barça, Bartomeu: Bisedë miqësore me Blatterin Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, hodhi poshtë zërat se Drejtori Sportiv i klubit Andoni Zubizarreta ka dhë
Zubizarreta dha dorëheqjen, por u refuzua Pas vendimit të FIFA-s për të bllokuar merkaton e Barcelonës, mësohet se drejtori sportiv Andoni Zubizarreta ka paraqitu
Barça, 13 emra për 1 qëndërmbrojtës (FOTO LAJM) Barcelona ka më shumë se dy vjet që po analizon dhe kërkon profilin e duhur për mbrojtësin qëndrës më të mirë në botë dh
Zubizarreta: Atletico ndër më të mirët e Europës (VIDEO) "Atletico Madrid është një nga ekipet më të forta të kontinentit". Ky është thelbi i reagimit të Drejtorit Sportiv të Ba
City-Barça, Zubizarreta: Do preferoja United Drejtori Sportiv i Barcelonës, Andoni Zubizarreta e cilëson një përballje mes yjesh ndeshjen e Champions League ku skuad
"Rinovimi i Iniestas, dhuratë e bukur për Krishtlindje" Para ndeshjes së Champions League kundër Ajax-it, Drejtori Sportiv i Barcelonës, Andoni Zubizarreta foli në lidhje me ri
Rinovimi i Iniestës para Krishtlindjeve Drejtori Sportiv i Barcelonës Andoni Zubizarreta ka bërë të ditur se mesfushori Andres Inisesta është shumë afër rinovim
Barcelona në Gjermani për portier Drejtori sportiv i Barcelonës, Andoni Zubizarreta, thotë se ata ende nuk kanë arritur marrëveshje për ndonjë portier të
Zubizarreta: Titulli? Jemi ende në tetor Drejtori Sportiv i Barcelonës, Andoni Zubizarreta, fashit euforinë te katalanasit: "Pashë një ndeshje të ekuilibruar. Në