999 rezultate për

zuber

Dëshmia për shkencëtarin që vdiq në qelitë e Sigurimit: Takimi i fundit në Tiranë Publikohen disa kujtime të rralla të shtetases shqiptare me origjinë polake, Janina Kaczkowska Luarasi, bashkëshortja e
Bashkëshorti nisi stërvitjen, Mirjana Zuber i vë "flakën" rrjeteve sociale (FOTO LAJM) Është bashkëshortja e anësorit të Hoffenhaimit, Steven Zuber dhe ndërkohë që ky i fundit është në grumbullim me skuadrën
Çfarë ke humbur Xhemaili! Shansi i madh që shpërdoroi Zvicra për të shënuar (VIDEO) Një kombinim perfekt mes Zuber dhe Xhemailit për pak e çoi Zvicrën në avantazh në minutën e '38 në ndeshjen kundër Suedi
Tite: Steven Zuber nuk bëri gol por një faull të qartë Brazili u nda mbrëmjen e djeshme me vetëm një barazim kundër kombëtares së Zvicrës 1-1 ku goli i Zvicrës solli shumë pol