999 rezultate për

zoti

Takimi i paplanifikuar i kryeministrit të Kosovës, Hoti i shkon Berishës në zyrë Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti kishte paralajmëruar një takim me kryeministrin Edi Rama, kryetarin e Kuvendit Gra
"Nuk del se nuk ka plotësuar ditët e Zotit", si u dergj prej muajsh e vdekur në krevat vajza Ka marrë përmasat e një ngjarjeje horror vdekja e nënës dhe vajzës së saj në Tiranë, të cilat ishin pjesë e një sekti fe
A i lejon Zoti këto skena dhe a e la Tirana ndeshjen? Ja si përgjigjet Emanuel Egbo Tirana pësoi një humbje të turpshme sot ndaj Bylisit, duke ngjallur shumë dyshime. Trajneri i bardhebluve, Emanuel Egbo,
Drejtoria e Transportit Rrugor zbulon shumën që u vodh gjatë natës: Haka do kthehet te i zoti Dy persona ende të paidentifikuar kanë vjedhur gjatë natës që lamë pas kasafortën e Drejtorisë së Përgjithshme të Transp
Debati jashtë kamerave: Rama nuk i hap telefonin Gramoz Ruçit, i kërkon ndihmë Ballës Socialisti Gramoz Ruçi është një ndër figurat më të vjetra në PS dhe që i ka mbijetuar ndryshimeve brenda selisë rozë.
Vjen në jetë bebi, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi prindër për herë të parë (FOTO LAJM) Pasoi po prste me padurim të takone bebin, më në fund Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë bërë prindër të fëmijës së tyr
Burri dhunon barbarisht çiftin e të moshuarëve në Berat (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar disa pamje ku shihet se si një burrë dhunon barbarisht një çift të moshuarish
"Me një tjetër dashuri të madhe", ditë e veçantë për Delinda Dishën dhe bashkëshortin (FOTO LAJM) Sot është një ditë e veçantë në familjen e aktores Delinda Disha pasi bashkëshorti i saj, Eldo feston ditëlindjen. A
Mc Kresha baba për herë të parë, kuptimi i veçantë i emrit të vajzës (FOTO LAJM) Reperi i dashur për publikun, Mc Kresha, është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Erzina ka sjell në jetë n
Murrizi kërkon prej AMA-s të ndëshkojë Fevziun Kryetari i grupit parlamentar demokrat Myslim Murrizi i ka kërkuar Autoritetit të Mediave Audiovizive që të marrë masa n
Ish-kryebashkiaku: Më i zoti se Kadri Roshi, jepini Ramës një OSCAR! Ish-kryebashkiaku i natës, Briken Fejzullai ka sugjeruar që kryeministrit Edi Rama t'i jepet një OSCAR. Plot ironi, F
Rama uron Fiter Bajramin: Zoti i dëgjoftë lutjet tuaja e i dhëntë dritë çdo familjeje që sot feston Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë me rastin e festës së Fitër Bajramit. Kre
Stjuardesa më e bukur e Emirates mbush plot Instagramin (FOTO LAJM) Foto poshtë palmave, pranë ujëvarave dhe duke parë perëndimin e diellit nëpër vende ekzotike. Me imazhe të tilla ësht
Dita e djeshme, numri më i madh i rasteve me koronavirus brenda një dite Organizata Botërore e Shëndetësisë shprehu shqetësimin të mërkurën në lidhje me rritjen e numrit të rasteve të reja me k
"Jeni Zoti i futbollit portugez", skuadra e vendlindjes së tij vjen me kërkesë të padëgjuar për Ronaldon Lojtarët e skuadrës portugeze Olhanense i kanë shkruar një letër sulmuesit të Juventusit, Kristiano Ronaldo, për t’i kër
"Silikon, rri si të ka bërë Zoti", Enca ironizon ndjekësit pas kritikave (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur e ‘shoëbiz-it’ shqiptar, Enca ka ndarë së fundmi disa nga momentet gjatë seteve fotografike, ku ësht
Kreu i myslimanëve: Ja pse Nata e Kadrit është më e vlefshme se 1000 muaj Kreu i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë Bujar Spahiu i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” deklaroi se Nata e
"Më qëlluan me shqelma", Alfred Lela tregon dhunën nga policia Gazetari dhe analisti i njohur Alfred Lela u bë sot papritur njëri prej të ndaluarve nga policia në afërsi të Teatrit Ko
Alizoti: Presim që Veliaj të vije të na puthë në gushë tani, pastaj do na prishin shtëpitë (VIDEO) Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike Tomor Alizoti i ftuar në studion e “ABC News” ka komentuar shembjen e Teatrit
Meta bën lëvizjen e fundit nga Dvoranit: Të shkarkohet, ja arsyet! Ditën e sotme Presidenti Ilir Meta i është drejtuar me një letër Këshillit të Lartë Gjyqësor dhe Gjykatës së Lartë, ku t