999 rezultate për

zorba

Tërmete dhe reshje të dendura, kur do të përmirësohet moti në Shqipëri Duke nisur nga e mërkura, reshjet e shiut do të ndërpriten duke ia lënë vendin kthjellimeve. Shirat do të jenë të paktë,
Më në fund nisin reshjet, bëhuni gati për temperatura ekstreme Nga kjo fundjave pritet të rikthehen reshjet e shiut në vend si dhe temperaturat do të ulen. Kështu u shpreh Petrit Zorb
A rrezikohet Shqipëria nga përmbytjet në Itali? Ekspertët paralajmërojnë stuhi Edhe pse sot moti i keq ka shkaktuar problem në të gjithë vendin, meteorologët japin sinjale pozitive sa i përket motit
LIVE/ Pamje të frikshme nga cikloni në Greqi: KËTU mund të ndiqni zhvillimet (VIDEO) Cikloni "Zorba" është përplasur sot me tokën greke duke goditur gadishullin e Peloponezit. Ndryshe nga sa ishte paras
Fundi i botës! Pamje apokaliptike nga cikloni "Zorba" në Greqi (FOTO LAJM) Cikloni "Zorba" ka goditur gjatë mëngjesit të sotëm furishëm Greqinë me erëra që shkojnë deri në 150 kilometra në orë. G
Tiranë, rruga “Selaudin Zorba” i nënshtrohet rikonstruksionit Një tjetër rrugë do t'i nënshtrohet rikostruksionit të plotë në kryeqytet. Aksi që lidh rrugën "5 maji" me "Selaudin Zor