999 rezultate për

zoran

Çmimi "Liderë të Mesdheut" për kryeministrin Zoran Zaev Zëvendëskryeministri i Maqedonisë Koço Angjushev, në solemnitetin përmbyllës të Forumit ekonomik translatlantik, në emër
Rrëfime rrënqethëse të dëshmitarëve shqiptarë kundër Vukotiqit Në seancën e shqyrtimit gjyqësor në gjykimin e Zoran Vuketiqit, i cili akuzohet për krime lufte ndaj civilëve shqiptarë,
Reagon Moska: Rusia nuk ka plan për “likuidim” të Zaevit! Moska zyrtare ka reaguar përmes ambasadës në Shkup ndaj intervistës së kryeministrit maqedonas, Zoran Zaev, për radion m
Aleksandra, vajza bukuroshe e Zoran Zaev që po "çmend" rrjetet sociale (FOTO LAJM) Kryetari i socialdemokratëve maqedonas ka një familje të bukur dhe personat më të famshëm në familje pas tij janë pikëri
Rrëfen Llazarevski: Gruevski e dinte për "bombat" Gjorgji Llazarevski, njëri nga njerëzit pa të cilin publiku asnjëherë nuk do t’i kishte dëgjuar “bombat” që i publikoi l
Zaev takon Selën, bisedime për fatin e koalicionit Kryeministri Zoran Zaev nesër pritet të takojë kryetarin e Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela për të biseduar për fati
Zoran Zaev: Kryetar në Gostivar do të jetë Nevzat Bejta Kryeministri i Republikës së Maqedonisë, Zoran Zaev ka dhënë mbështetje të fuqishme për Nevzat Bejtën dhe për Komunën e
Kërcënim për bombë në mitingun e Zoran Zaevit Një alarm për bombë në një miting të LSDM-së ka ndodhur në Obeleshevë, një zonë e Maqedonisë lindore, ku ka ende bazat
Zaev: Nuk ka zgjedhje të reja, por zgjidhje për emrin (VIDEO) "Nuk mendoj për zgjedhje të parakohshme parlamentare, por për marrjen e vendimeve më të rëndësishme për ardhmërinë e Maq
Zaev: Sot është ditë e madhe për demokracinë në Maqedoni "Sot është ditë e madhe për demokracinë në Maqedoni", deklaroi kryeministri i Maqedonisë dhe lideri i LSDM-së Zoran Zaev
Taravari: LSDM i bëri shërbim BDI-së në Gostivar Ministri i shëndetësisë në qeverinë e kryeministrit Zoran Zaev, Arben Taravari, i cili në zgjedhjet lokale të tetorit ës
VMRO-DPMNE: Qeveria e LSDM nuk ka bërë asnjë hap para krah BE dhe NATO VMRO-DPMNE ka reaguar ne lidhje me konferencën për shtyp të kryeministrit Zoran Zaev. Në komunikatën e VMRO thuhet se Zo
Vazhdon vizita e kryeministrit Zoran Zaev në SHBA Kryeministri Zoran Zaev e vazhdon vizitën në SHBA ku më 22 shtator do të ketë fjalim në debatin e përgjithshëm të Asambl
Katica Janava, më e popullarizuar se Zoran Zaevi Prokurorja speciale Katica Janeva, gëzon besimin më të madh te qytetarët nga të gjithë politikanët, këtë e tregon anke
Milloshoski: Shekerinska blen fruta deti për 80.000 euro “Sheqerinska para vetëm 10 ditësh bëri furnizim me lajthi, bajame dhe fëstëkë për nevojat e tryezës së saj në Ministrinë
Zaev drejt Nju Jork, takime me Guterres dhe Trump Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev do të marrë pjesë në delegacionin e 72-të të Organizatës së Kombeve të Bashkuara,
Ermira Mehmeti: Ja pse shqiptarët e mbështesin Zoran Zaevin Ish-deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti është shprehur me tone optimiste për qeverinë e re në Maqedoni. Në emisionin T
Ja si u planifikua vrasja e Zoran Zaevit Agjenti serb i cili u gjend në Kuvend gjatë terrorit të 27 prillit, Goran Zhivaleviq, në një intervistë për televizionin
Verushevski emërohet këshilltar i kryeministrit Zaev Ish njeriu i parë i Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, Zoran Verushevski, është emëruar si këshilltar i kryeminist
Kryeministri Zoran Zaev për vizitë zyrtare në Izrael Kryeministri Zoran Zaev me delegacionin qeveritar dhe afarist po qëndron për vizitë zyrtare në Izrael, me ftesë të kryem