999 rezultate për

zonat

Plane për plazh? Si do të mbajë moti këtë fundjavë Sipas MeteoAlb: Mbetemi në ndikimin e motit të kthjellët në bregdet por kthjellime dhe vranësira të shpeshta do ketë në
Moti sot i paqendrueshëm, si pritet të ndrshojnë temperaturat Edhe sot pritet mot i paqëndrueshëm në vendin tonë. Dita nis me mot të kthjellët dhe alternime vranësirash të cilat herë
Dita nisi me stuhi, por si do të jetë moti në vazhdim Gjatë 24 orëve të fundit i gjithë vendi ishte i përfshirë nga reshjet e shiut dhe era e fortë. Madje moti i keq shkaktoi
Shtrëngata dhe stuhi, moti surprizon në mes të verës Vranësira të lehta dhe të dendura do jenë prezente në vendin tonë duke sjellë mot të vranët dhe reshje në të gjithë terr
Rikthehen vranësirat dhe reshjet, temperaturat pësojnë një rënie të lehtë Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do të shtohen gjatë pjesës së dytë
Rikthehen vranësirat, parashikimi i motit për sot Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët në të g
E diela e pushimeve, trafik i rënduar nga zonat bregdetare drejt Tiranës Pasditja e ditës së diel gjatë muajve të verës është gjithmonë me trafik të rënduar. Temperaturat e larta kanë bërë që s
Temperatura deri në 39 gradë celcius, si do të mbajë moti në fundjavë Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët në të g
Flet mjekja: Ku janë zonat më "të nxehta" të koronavirusit në Tiranë Minsitrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ditën e sotme ka takuar nga afër epidemiologët dhe mjekët e Tiranës, teksa ë
Koha ideale për plazh, sa do të shënojë termometri sot Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët në të g
Sot dita më e nxehtë e javës, sa pritet të shkojnë temperaturat Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët në të g
Nisuni për plazh! Nesër temperaturat priten të shkojnë deri në 41°C Java e fundit e korrikut, është përfshirë nga një valë e nxehtë afrikane në të gjithë vendin. Ditët e fundit do të regji
I nxehti afrikan përvëlon Shqipërinë, në këtë qytet u shënuan temperaturat më të larta "Temperatura me e lartë sot u regjistrua në qytetet Gjirokastër, Shkodër dhe Elbasan me vlerën e 38°C, ndersa në kryeqyt
Termometri pritet të shënojë 41 gradë, si do të jetë moti sot Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët në të g
Fundi i korrikut do t'na pjekë nga vapa! Ja sa do të shkojnë nesër temperaturat Vala e nxehtë afrikane që ka përfshirë vendin, do t’i ktheje ditët e fundit të korrikut në më të nxehtat e këtij muaji.
I nxehti afrikan, mësoni si do të jetë moti nesër Shqipëria është në ndikimin e masave ajrore afrikane këtë javë. Sipas meteorologëve, ditën e mërkurë, do të vijojnë depë
Mbërrin i nxehti afrikan, sa do të shënojë termometri sot Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët në të g
Rriten temperaturat, si pritet të jetë moti gjatë ditës së sotme Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët në të g
Plane për plazh? Më parë mësoni surprizat e motit për sot Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët në të g
Keni bërë plane për plazh? Mësoni si do të mbajë moti këtë fundjavë Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët në të g