E FUNDIT/ Ronaldooooooo! Juve në avantazh (VIDEO)
999 rezultate për

zogut

"Ka gjëra nëntokë, butona sekretë për hapje dyersh", gazetari zbulon detaje nga shtëpia e Ramës Kryeministri Edi Rama është shquar gjithnjë për shijet e tij të veçanta dhe shtëpia e tij në Surrel ka ngjallur gjithnjë
Monument kulture i mbrojtur, uji i rrëmbyeshëm dëmton Urën e Zogut në Milot Reshjet e dendura te shiut të cilat kanë pushtuar Shqipërinë prej disa ditësh kanë shkaktuar rritjen e ujit në lumenj e
Protestuesit i drejtohen Zogut të Zi, ndërhyjnë Shqiponjat (FOTO LAJM) Protestuesit i janë larguar nga sheshi "Skënderbej" pas hedhjes së gazit lotsjellës dhe i janë drejtuar Zogut të Zi.
Konspiracionisti: Iluminati dhe lidhja mes Ismail Qemalit, Zogut dhe Enver Hoxhës Konspiracionisti Alfred Cako, bëri një tablo të zgjeruar të historisë së Shqipërisë të këtyre 108 viteve të fundit. C
"Një Mbretëreshë e ardhme e Shqipërisë?", The Economist artikull për vajzën e Princ Lekës (FOTO LAJM) Më 22 tetor, familja mbretërore e Shqipërisë ishte “e lumtur të njoftonte” lindjen e Princeshës Geraldinë. Prindërit e l
Pse Ahmet Zogu lartësohet gjithnjë e më shumë *Nga Ekrem Spahiu Si sot 125 vjet më parë, më 8 Tetor 1895, lindi Ahmet Zogu - Mbret i shqiptarëve, i cili që në rini
"Gjyshi im shpëtoi Enverin nga ballistët, por e vdiqën në tortura", historia tragjike e besnikut të Zogut Është publikuar historia e panjohur të Riza Kishtës me origjinë nga Gramshi ku familja e tij ishte një nga më të pasurat
Dëshmia e djalit të kapitenit të Zogut: Do t'ju tërheqim zvarrë, s'do vijë më kurrë koha e babait tuaj Është publikuar historia e panjohur të Rapo Binerit me origjinë nga fshati Fushë-Bardhë i Gjirokastrës, i cili pasi u di
"Xhaxhai im u arratis dhe në Rodezi shërbeu si truprojë e Mbretit Leka e I", del dëshmia e rrallë Publikohet historia e panjohur të familjes së njohur shkodrane, Kuçi, ku njëri nga djemtë e saj, Hamzai, pasi ishte shko
Dëshmia e djalit të ish-ministrit të Zogut: Si e pushkatuan vëllain tim me 8 të tjerë të grupit "Bashkimi Demokrat" Publikohet historia e panjohur e Abdurrahman Dibrës me origjinë nga Dibra e Madhe, i cili pasi u diplomua për Shkencat P
"Nuk e mbajnë kot", mikesha këngëtare e "Zogut të Tiranës" flet për arrestimin e tij (VIDEO) E ftuar së fundmi në emisionin "Vizioni i pasdites", në Vizion plus ishte këngëtarja shqiptare Silvana Dollapi e cila ka
"Madona shqiptare" zbulon çfarë fshihet pas kërkesës së Zogut: 50 euro për çdo porosi Elda Shabani, e njohur ndryshe si Madona shqiptare është shprehur se 50 euroshi që ka dalë nga përgjimet e prokurorisë n
Në burg si tutor, babai i "Zogut të Tiranës": Ka 1 milionë lekë borxh "Ka borxhe e kredi, paguhej vetëm 450 mijë lekë të vjetra..." Babai i Hermes Nikajt është shprehur se jeta që bënte i
Flet babai i "Zogut": Djali është viktimë, jo tutor prostitutash (VIDEO) Arrestimi i "Zogut tw Tiranës” ka qenë një nga çështjet më të komentuara në mediat online dhe jo vetëm. Fakti që Nika
Flet hapur këngëtarja që përflitet për përfshirje në rrjetin e Zogut: Më kërkonte 50 euro Elda Shabani është këngëtarja e njohur që u përfol se kishte lidhje me rrjetin e prostitucionit të Zogut të Tiranës.
Zbardhen përgjimet e "Zogut" me Pranverën e "Vizion Plus’" për ndarjen e fitimit Mes vajzave të ndryshme që ofronin marrëdhënie seksuale kundrejt pagesës dhe mbanin kontakte të vazhdueshme me “Zogun e
"Të japi sa të japi se jemi pa gjë", të tjera biseda me pullë të kuqe të "Zogut" Biseda të tjera të përgjuara nga prokuroria e Tiranës, tregojnë raste të reja të shfrytëzimit të vajzave për prostitucio
"S'jam në rregull andej poshtë", dalin të tjera biseda me pullë të kuqe të "Zogut" me punonjësen e s*ksit Publikohen të tjera përgjime telefonike me pullë të kuqe të "Zogut të Tiranës". Në këtë bisedë "Zogu ", veç caktimit
"Nuk e bëj veten për 20 mijë lekë", publikohet biseda me "pullë" të kuqe mes "Zogut" dhe parukieres Pas arrestimit të Hermes Nikajt, të njohur me nofkën "Zogu i Tiranës", kanë dalë plot detaje nga aktiviteti i paligjshëm
Përgjimet e reja të "Zogut të Tiranës" me biznesmenin e peshkut: Do bëhesh gati për sonte? Përgjime të reja kanë dalë nga procesi i hetimit të Hermes Nikajt njohur ndryshe dhe si “Zogu I Tianës” ku mes të tjeras