999 rezultate për

zogaj

Serbia nuk mendon normalizim por diçka tjetër Profesori i Universitetit të Prishtinës, Agim Zogaj vlerësoi se marrëveshja finale apo historike ndërmjet Kosovës dhe Se
Bënë për spital të moshuarit, familja shkodrane përfundon në komisariat Policia ka shoqëruar në komisariat një familje të tërë shkodrane. Pjesëtarët e familjes në fshatin Zogaj janë shoqër
Tmerr në Shkodër, 5 anëtarë të një familjeje rrahin 68-vjeçarin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Shkodër pasi pesë antarë nga e njëjta familje kanë rrahur një 68-vjeç
Haradinaj nuk e le te pensionohet Zogajn, e merr këshilltar Grupit të këshilltarëve të kryeministrit Ramush Haradinaj i është bashkuar edhe një anëtar. Shefi i Qeverisë ka emëru
Analisti: Protesta e sotme tregoi ringjalljen e PD-së Analisti Preç Zogaj, i ftuar në studion e ABC Neës ka analizuar tubimin e opozitës të zhvilluar sot. Sipas Zogajt kjo
Deklarata e analistit ngjall habi: Zgjidhni një kryeministër tjetër po nga PS Analisti Preç Zogaj deklaroi sot në “Opinion” se ishte pro protesëtës së opozitës dhe së kishte një propozim të vecan
Arrestohet personi që sulmoi Sokol Zogajn Policia e Kosovës në kuadër të Europool-it ose ndryshe Fast Kosova, në bashkëpunim me Policinë gjermane kanë arritur të
Zgjedhja e kryeprokurorit të ri, zbulohen skenarët se çfarë mund të ndodhë Mbrëmjen e kaluar në emision "Java në RTSH" u komentua zgjedhja e kryeprokurorit të ri i cili do të zgjidhet në muajin d
Prova të reja për Orest Sotën, zbulohet për çfarë do të përdoreshin lekët e gjetura Ndalimi i biznesmenit Orest Sota dhe kapja e tij me 863 mijë euro dhe dy patentat e Tahirt, shkaktoi shumë diskutime dhe
Preç Zogaj zbulon të pathënat: Pse u nda Nano me Metën PREÇ ZOGAJ Lëvizja e nanos për katharsis që solli ndarjen me metën Mbledhja e KPD-së, e datës 3 dhjetor, që
Beka tregon zhvillime të reja për sulmin ndaj Zogajt Kryeprokurori i Prishtinës Imer Beka u shpreh sot se së shpejti do të dilet me rezultate konkrete në lidhje me sulmin nd
Policia e merr në mbrojtje Sokol Zogajn Drejtori i Shërbimit Korrektues, Sokol Zogaj nuk ka dashur të merret me raportimet e fundit se personat që rrahën atë, r
Zbardhet identiteti i sulmuesëve të Zogajt, ja si rrodhi ngjarja Policia e Kosovës ka identifikuar sulmuesit e Sokol Zogajt falë denoncimit të babait të njërit prej sulmuesve. Insajd
Katër sulme, asnjë rast i zgjidhur Anëtarja e një partie politike, drejtori i burgjeve, drejtori i një gazete hulumtuese të internetit dhe bashkëshortja e
Policia arreston tre persona për sulmin ndaj Sokol Zogajt Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona të dyshuar për rrahjen e drejtorit të burgjeve, Sokol Zogaj. Gjatë aksion
Flet Zogaj: Përse më rrahen me shufra hekuri Dy persona jo shumë të gjatë me trup, me maska në kokë, kanë sulmuar drejtorin e Shërbimit Korrektues, Sokol Zogaj, deri
Thaçi: Sulmi ndaj Sokol Zogajt, i papranueshëm Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi e ka konsideruar të papranueshëm, sulmin e sotëm ndaj drejtorit të përgjithshëm të Sh
Kush dhe pse e sulmoi Sokol Zogajn? (VIDEO) Sulmohet para banesës drejtori i burgjeve të Kosovës Sokol Zogaj. Ministra e Drejtësisë dhe KMDLN-ja, kërkojnë zbard
PAMJE TË RËNDA/ Ja si e kanë katandisur Sokol Zogajn sulmuesit e sotëm (FOTO LAJM) Mjeku në Emergjencë Basri Lenjani, ka folur për gjendjen shëndetësore të Sokol Zogajt, drejtorit të burgjeve të Kosovës
Zogaj u godit me shufra hekuri në kokë Persona ende të paidentifikuar goditën me shufra hekuri në kokë drejtorin e burgjeve të Kosovës, Sokol Zogaj. Ai ë