999 rezultate për

zlatan

Zbulohet statuja e Zlatan Ibrahimovicit në Malmo, Suedi Në qytetin Malmo të Suedisë u zbulua një statujë e Zlatan Ibrahimovicit. Gjiganti sudez ose dashurohet, ose urrehet, dek
Ibrahimovic i bën vetes një dhuratë me vlerë 1.5 milion euro për ditëlindje (FOTO LAJM) Futbollisti i njohur, Zlatan Ibrahimovic, gjithmonë di të bëjë gjëra të mëdha. Për të festuar ditëlindjen e 38-të, k
"Ylli" i Salzburgut: Kam kopjuar dietën e Ronaldos, idhulli im Zlatan Ibrahimovic Në debutimin e tij, kundër Genk, realizoi tregolësh. Këtë të mërkurë, kundër Liverpoolit, në “Anfield”, realizoi një tje
Ibrahimovic bën për spital kundërshtarin (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic ishte fenomenal në takimin e javës së kaluar. Suedezi realizoi një tripletë personale në fitoren 3
Sherr me kundërshtarin dhe një deklaratë egoiste, Ibrahimoviç jep "show" në fundin e ndeshjes (VIDEO) Zlatan Ibrahimovich nuk ka dhënë "show" vetëm në fushën e lojës, por ai ka vazhduar edhe pas përfundimit të derbit të Lo
Ibra magjik, shënon 3 super gola (VIDEO) Ka qenë nata e Zlatan Ibrahimoviç në MLS, duke shënuar tre super gola në fitoren 3:2 të Los Angeles Galaxy, kundër Los A
Kapi kundërshtari për fyti, dënohet Ibrahimovic (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic është dënuar me dy ndeshje pezullim, pasi që e kishte sulmuar një portier kundërshtar në fushë, gjatë
Edhe UEFA dënon menaxherin Mino Riola Liga Italiane e Futbollit vendosi të dënojë për 3 muaj super agjentin e futbollit, Carmine (Mino) Raiola dhe dy muaj kus
Ibrahimovic bomber në SHBA, realizon dopietë (VIDEO) Fjalët e duhura për të përshkruar Zlatan Ibrahimovicin mungojnë. Suedezi vazhdon të magjepsë Amerikën me paraqitjen e ti
Ibrahimovic zgjedh trajnerin më të mirë me të cilin ka punuar Sulmuesi suedez Zlatan Ibrahimovic ka rrëfyer sot se ka punuar me shumë trajnerë të mëdhenj në karrierën e tij. Por i py
Kompania suedeze i dhuron "qofte" falas Ibrahimovicit Suedia është e famshme për dy gjëra: gjigantin “IKEA” si dhe Zlatan Ibrahimoviçin. Por edhe pse futbollisti ka vendosur
Zyrtare: Ibrahimovic rinovon kontratën me La Galaxy Zlatan Ibrahimovic i ka dhënë fund spekulimeve të një largimi nga La Galaxy dhe sot ka rinovuar kontratën. Dje sulmu
Zlatan Ibrahimovic konfirmon të ardhmen e tij Zlatan Ibrahimovic ka konfirmuar përfundimisht se do të vazhdojë të jetë pjesë e klubit nga MLS, La Galaxy, duke u dhënë
Zbulohet “sozia” e Zlatan Ibrahimovic (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimoviç duket se është me të vërtetë i “pavdekshëm”. E kemi ndjekur suedezin i cili e quan veten e vet si një
Ibrahimovic: “Te Juventus fitova bastin me Capellon” Zlatan Ibrahimoviç dha një intervistë për BBC-në, ku tregoi eksperiencën e tij te Juventus, të cilën e cilësoi si mjaft
Ibrahimovic ndihet i tradhëtuar: “Milan më premtoi’’ Zlatan Ibrahimovich në autobiografinë e tij është këthyer të flaës për të shkuarën e tij. Ish futbollisti i Suedisë ka d
Legjenda e Milanit e bën fakt të kryer rikthimin e Ibrahimoviç Legjenda e skuadrës së Milanit, Paolo Maldini mendon se kuqezinjtë kanë shanse reale për të rikthyer në skuadër Zlatan I
Falimenton Zlatan Ibrahimovic E pabesueshme, por e vërtetë, edhe Ibrahimovic mund të falimentojë! Jo në fushën e lojës, ku është e vështirë që kolosi
Ibrahimovic flet në telefon me fansat e tij, i premton se do të fitoj kampionatin Zlatan Ibrahimovic i është bashkuar iniciativës së klubit të tij Los Anxhelos Galaxy dhe ka punuar për një ditë si centr
Ky është fjalimi prekës i Ibrahimoviç për dëmtimin e tij Dëmtimi i Zlatan Ibrahimovic në skuadrën e Manchester United e ka ndryshuar rrënjësisht futbollistin. Zaltan ka refle