999 rezultate për

zjarri

Në pranga pronari i një lokali, shpërndante kokainë te klientët Arrestohet në flagrancë një pronar i një lokali nate pasi shpërndante kokainë në lokal për klientët, kapen dhe ndalohen
Makina merr flakë brenda karburantit, detaje nga ngjarja që alarmoi Shkupin Dje rreth orës 14.00 në Shkup, në rrugën “Kliment Ohridski”, në pompën e benzinës ka shpërthyer zjarr në një makinë të t
Çfarë fshihet pas zjarrit në shtëpinë ku u vranë Valbona me vajzën e saj nga Pjetër Ndrecaj Mbrëmë pas orës 21:00 është përfshirë nga flakët shtëpia ku ka banuar Valbona Marku-Ndrecaj e cila muaj më parë u vra ba
Digjet banesa ku u vra Valbona me vajzën nga burri i saj Ka marrë flakë shtëpia e familjes së Valbona Marku-Ndrecajt në Brekoc të Gjakovës. Një zjarr i madh në këtë shtëpi ka
U konfliktuan për motive të dobëta, në pranga 19 vjeçari Policia e Vlorës ka ndërhyrë duke parandaluar përshkallëzimin e një konflikti dhe ka arrestuar një 19-vjeçar. Special
Kokainë dhe armë me silenciator, pranga 23-vjeçarit në Vlorë (VIDEO) Një 23-vjeçar u arrestua në Vlorë pasi u kap me doza kokaine dhe armë zjarri. Në kuadër të operacionit të koduar "Sil
Armë zjarri dhe drogë, shkatërrohet banda shqiptare në Itali Në orët e para të mëngjesit të sotëm policia italiane e Bergamos ka ekzekutuar operacionin e koduar "Snoëfall" i cili ka
Sherr me armë zjarri mes familjes shqiptare e italiane, dy të plagosur Një grindje për motive banale mes dy familjeve fqinje në Itali, njëra prej të cilave shqiptare, ka çuar në plagosjen me
Basha flet për BBC: Arsyet e zjarrit në Shqipëri Lulzim Basha ka dhënë një intervistë për BBC World gjatë vizitës së tij në Londër ku ka folur për situatën në Shqipëri.
Mbas sulmit me armë zjarri, flet menaxheri i Feros Ditën e djeshme menaxheri i Feros, Met Eleshani mbeti i plagosur. Kjo situatë, ka shkaktuar zhurmë mediatike, për vet
Vëllai i Dybala-s i hedh benzinë zjarrit: Ka shanse që të largohet nga Juventus Vëllai i Dybala-s i hedh benzinë zjarrit: Ka shanse që të largohet nga Juventus, ai ka nevojë për ndryshim Shanset e
I vihet zjarri makinës së bashkëshortes së gjyqtarit në Tiranë Gjatë natës së djeshme është djegur një automjet tip "Opel Corsa" pranë stadiumit "Selman Stërmasi" në Tiranë. Mjet
KANDIDATI/ Rama "shpëlan" gardistin e grupit të zjarrit në 21 janar: Ai tregoi shokët Kandidimi i Agron Malajt për Bashkinë e Matit duke qenë pjesë e "grupit të zjarrit" gjatë demonstratës së "21 Janarit".
Kërcënon ministri serb: Shqiptarët të mos luajnë me zjarrin Mos luani me zjarrin duke krijuar një Shqipëri të madhe brenda territorit të Serbisë. Është ky mesazhi i fortë që i
Makina iu bë shoshë, si shpëtoi 33 vjeçari, policia jep detajet Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pasditen e sotme në Novoselë të Vlorë, ku është qëlluar plot 19 herë drejt një
Të shtëna me armë zjarri në shkollë, 1 nxënës i vrarë, 8 të plagosur (VIDEO) Një i ri është vrarë dhe tetë të tjerë janë plagosur pasi dy nxënës dyshohet se kanë hapur zjarr në një shkollë amerikan
Kjo stjuardesë pranoi të digjej vetë për të shpëtuar pasagjerët e avionit të tmerrit Ekuipazhi i fluturimit në avionin rus që u kaplua nga zjarri gjatë një aterrimi emergjent në Moskë po merr lëvdata post
41 viktima, del shkaku i zjarrit të madh në avionin rus Zjarri i shkaktuar në avionin rus, ka ardhur si pasojë e gabimit të pilotit, nga një problem teknik ose nga kushtet e rë
Panë vdekjen me sy, dalin pamje brenda avionit që u përpi nga flakët (VIDEO) Pasagjerët kanë xhiruar momentin e shpërthimit të zjarrit në aeroplanin Sukhoi Superjet SSJ100. 41 persona janë vrarë
Të paktën 13 të vdekur nga ulja emergjente e avionit në Moskë Së paku 13 persona raportohet të kenë vdekur pasi që një avion u detyrua të bëntë ulje mergjente në aeroprtin Sheremetye