999 rezultate për

zjarr

Miliarderi iranian ndahet nga Morena Taraku dhe i vë zjarrin bizhuterive Këngëtarja Morena Taraku wshtw ndarw nga i dashuri miliarder iranian Sasha Sobhani. Së fundmi çifti nuk janë parë m
I vë zjarrin tokës por e bën belaja, arrestohet 47-vjeçari Policia ka vënë në pranga një 47-vjeçar në Fier pasi ai ka ndezur një zjarr në tokën e tij. Kjo pasi flakët janë përh
Shkatërrohet banda e shqiptarëve në Spanjë (VIDEO) Policia spanjolle ka goditur një grup shqiptarësh të akuzuar për grabitje me dhunë në banesa në Barcelonë dhe Madrid, te
Do të futeshit në mes të flakëve vetëm që t'ju shpëtonte kjo zjarrfikëse (FOTO LAJM) Norvegjezja, Gunn Narten ka arritur të bëjë për vete shumë adhurues në internet, të cilët e kurorëzuan atë si zjarrfikës
Fëmijët bien në gropë, zjarrikësi bën të pamundurën (VIDEO0 Dy djem të vegjël kinezë u mbërthyen në një gropë septike, pasi përfunduan atje aksidentalisht. Fëmijët 1 dhe 8 vjeç,
Burri vret gruan dhe veten në Prishtinë Sot rreth orës 12:00 në rrugën “Fitim Duraku”, në Prishtinë si pasojë e gjuajtjes me armë zjarri kanë vdekur dy persona.
DETAJET/ Tronditet sërish Shqipëria, pse 35-vjeçarja vrau me armë zjarri bashkëshortin Shqipëria është tronditur nga një tjetër krim i rëndë në familje. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:10 në Milot të Ku
Plagosje me armë zjarri në Prishtinë, një person dërgohet në emergjencë Para disa minutave në kryeqytet, saktësisht në rrugën “Ibrahim Baftiu”, si pasojë e të shtënave me armë zjarri ka mbetur
Arben Dërhemi i përvishet Ramës: Aty me ke, me zjarr e me hu! Aktori Arben Derhemi ka reaguar ashpër pas nismës së qeverisë për projektligjin që parashikon shembjen e Teatrit Kombëta
Pit Bullët nuk janë gjithnjë të këqinj, kjo histori do t'ju përlotë Shpesh herë raportohet në shtete të ndryshme për sulme të Pitbullëve ndaj njerëzeve dhe në disa raste kanë qenë vdekjepr
Zjarr Tv çudit dynjanë: Pasi zhveshi vajzat, nxjerr lakuriq dhe meshkujt Kanë bërë shumë bujë prezantueset që janë shfaqur pa reçipeta në televizionin "Zjarr tv", duke tërhequr shumë vëmendjen
Lumi i zjarrit, vullkani Kilauea vazhdon të shpërthejë (VIDEO) Shpërthimi i vullkanit Kilauea, i cili ka hedhur hiri gati një milje në ajër, nxiti evakuimin e rreth 10,000 njerëzve.
Loredana shtatzënë, Mozzik do të bëhet baba? Mozzik dhe e dashura e tij, Loredana Zefi duket se kanë gati një surprizë të madhe. Ata presin një fëmijë. Ky do t
Të shtëna me armë zjarri në Belsh, plas sherri për një koshere bletësh Vetëm pak minuta më parë ka pasur disa të shtëna me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në Belsh ndërkohë që mësohet se d
Plagosi me armë zjarri 34 vjeçarin, arrestohet autori Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur tre javë më parë në qytetin e Vlorës. Ndërkohë pas tre javësh Policia e Vlorë
Ndau gruan për 19-vjeçaren, detaji tragjik nga vrasja e dyfishtë në Tiranë Janë zbardhur detaje të reja nga krimi makabër i ndodhur sot në orët e para të mëngjesit në Tiranë. Mësohet se 31-vje
DETAJET/ Vrau 19-vjeçaren e pastaj qëlloi vetën, del emri i autorit 31-vjeç Janë zbardhur detaje të reja nga krimi i rëndë në Tiranë ku një 31 vjeçar ka qëlluar për vdekje një vajzë të re e më pas
E FUNDIT/ 26-vjeçari në Vlorë vret veten me armë zjarri Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Vlorë. Në fshatin Mesaplik, është vetëvrarë në banesën e tij me armë
Policia jep detajet pas zjarrit në Kishën e Durrësit Policia e Durrësit ka reaguar pas zjarrit të ndodhur ditën e djeshme në Kishën e Durrësit. Si pasojë e një zjarri u d
Sherri me armë zjarri, emrat Detaje të reja bëhen me dije lidhur me plagosjen e ndodhur pranë Drejtorisë së Policisë Gjirokastër. Xhelo Gerveshi n