E FUNDIT/ Kreu i opozitës komunikim të jashtëzakonshëm me median
999 rezultate për

zinedine

Solari, trajneri më i mirë i Real-it këtë sezon të dështuar Real Madridi i ndërroi dy trajner këtë sezon, Julian Lopetegui dhe Santiago Solari për ta kthyer në fund Zinedine Zidane
Reali pa busull, pëson humbjen e parë nën drejtimin e Zidane (VIDEO) Real Madridi ka pësuar humbjen e parë nën drejtimin e Zinedine Zidane pas rikthimit në stolin e "Los Blancos", duke u mp
Real Madrid-Hazard një hap larg kurorëzimit Eden Hazard dhe Real Madrid, një martesë që në verë do të kurorëzohet. Të paktën sipas "Telefoot" që sqaron se si bel
Djali i Zidane, pranë largimit nga Reali Djali i legjendës, një herësh trajnerit Zinedine Zidane, Luca, duket se është afër largimit nga Real Madridi. Gazeta
Një mal me para, kaq do t'i kushtojë Real-it rikthimi i Zidane Transferimi i parë i Zinedine Zidanes do t’i kushtojë 50 milionë euro Real Madridit. Mbrojtësi brazilian i Portos, Ed
Zinedine Zidane i preferuari i Roman Abramovich Maurizio Sarri është afër shkarkimit nga skuadra londineze, Chelsea. Siç raportoi "Sky Sports News", drejtuesit e klu
E ardhmja e Pogbas varet vetëm nga Mourinho Mediat italiane raportojnë se Paul Pogba i ishte ofruar Juventusit në verë, por ai mund të mbetet në United nëse Zinedin
Mesfushori i Realit sulmon Zinedine Zidane Zinedine Zidane shoki futbollin spanjoll duke vendosur të largohet nga Real Madrid kur sapo kishte arritur kulmet e karr
Pasuesi i Mou, Manchester United i mbyll derën Zinedine Zidane Nuk ka Manchester United për Zinedine Zidane. Francezi, pas lamtumirës së tij ndaj Realit të Madridit, ku arriti të fito
FIFA nominon kandidatët për trajnerin më të mirë Gjithsej 11 trajnerë janë emëruar si kandidatë për çmimin e FIFA-s, trajneri më i mirë. Fituesi i mëparshëm i këtij
E FUNDIT / Zinedine Zidane merr drejtimin e Juventusit ? Zinedine Zidane duket se i ka shumë qejf eksperiencat e reja. Pasi shkëlqeu si futbollist dhe si trajner ai kërkon të sh
Zbulohet arsyeja e largimit e Zinedine Zidane nga Real Madrid Sipas të përditshmes angleze "The Sun", përplasjet dhe zënkat e mëdhe mes Zinedine Zidane dhe Florentino Perezit kishin
Një tjetër emër i shtohet listës për të trajnuar Real Madrid Real Madrid pas largimit të Zinedine Zidane, ende nuk po arrin të gjejë zëvendësuaesin e tij. Ndonëse Real Madrid, ka
Vjen oferta e "çmendur" për Zinedine Zidane Vetëm dy ditë pas dorëheqjes së Zinedine Zidane nga klubi i Real Madrid-it ka ardhur edhe oferta marramendëse për të.
Zinedine Zidane, trajneri i dytë më i suksesshëm në histori të Real Madridit Zinedine Zidane është trajneri i dytë më i suksesshëm në histori të Real Madridit duke fituar 9 trofe, pas Miguel Muñoz
Zinedine Zidane jep dorëheqjen nga Reali i Madridit Zinedine Zidane nuk do të jetë më trajner i Realit të Madridit. Ai e ka paralajmëruar këtë në konferencën për shtyp q
"Presioni" i mbiemrit Zidane, flet djali i Zinedine Zidane Djali i legjendës Zinedine Zidane, 19-vjeçari Luca Zidane bëri një paraqitje të mirë në portën e Real Madrid kundër Vill
Zinedine Zidane, njeriu i rekordeve në UEFA Champions League Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka barazuar rekordin e Marcelo Lipit në Ligën e Kampionëve. Ai është trajne
Zidane sërish modest: Ky nuk është Reali im, janë vlerat e lojtarëve jo të miat Para ndeshjes se Real Madridit me Leganes, trajneri Zinedine Zidane ka theksuar sërish vlerat e ekipit të tij duke mosi
Zidane: Jemi të lumtur me rezultatin Trajneri i Real Madridi Zinedine Zidane është shprehur i lumtur me rezultatin kundër Bayernit. “Është fushë në të cil