999 rezultate për

zikov

Rrëfehet ish-portieri i Interit: Për shkak të një virusi rrezikova jetën Ish-portieri i Interit, Parma-s Fiorentina-s Sebastian Frey, ka zbuluar se ka qenë i prekur nga një virus i cili i ka
Makthi i Van Dijk: Në vitin 2012 rrezikova vdekjen Virgil van Dijk u bë mbrojtësi më i shtrejntë në vitin 2017 pasi kali nga Southampton për të Liverpooli, shkruan Albeu.c
Drejtësia nuk mposhtet ndaj Gruevskit Gjykata e Apelit vendosi ta refuzojë kërkesën e të akuzuarit Nikolla Gruevski për shtyrjen e seancës për shkak mungesës
Përfaqësuesja e Shqipërisë rrëfen anën e errët të modës: Rrezikova jetën majë shkëmbit Vajza që fitoi këtë vit “Miss Universe Albania” ka realizuar dhe klipin me të cilin do të përfaqësojë Shqipërinë në viji
Rrëfimi i Luiza Xhuvanit: Si rrezikova jetën me filmin "Flutura në kabinën time" Aktorja Luiza Xhuvani mungonte prej kohësh në Teatrin Kombëtar. Dalja e saj e fundit në skenë ishte me “Hamletin”, rikt
Rrëfimi rrëqethës i Llullakut: Rrezikova të vdisja kur udhëtova drejt Italisë Azdren Llullaku, sulmuesi i përfaqësueses shqiptare është një prej shumë personave të cilët u larguan nga Kosova gjatë l
Sadiku: Nuk rrezikova Kombëtaren, po mendoj për Lihtenshtejnin Armando Sadiku është i sigurt se do të jetë i gatshëm për dy ndeshjet e kombëtares shqiptare të futbollit dhe tregoi se
Lupço Zikov dorëhiqet nga kreu i Aleancës për Maqedoni pozitive Lupço Zikov ka dhënë dorëheqje nga funksioni i kryetarit të Aleancës për Maqedoni pozitive. Ai deri te Këshilli i partis
Zikov: AMP nuk mbështet asnjë kandidat presidencial Kryetari i Aleanca për një Maqedoni Pozitive Lupço Zikov, është shprehur se në zgjedhjet presidenciale nuk do të përkrah
Ali Ahmeti u takua sot me Ljupço Zikov dhe Vllado Buçkovski Ashtu siç ishte paralajmëruar sot është mbajtur takimi mes Kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, d
Kryetari i BDI-së Ahmeti nesër do të takohet me Zikovin e Buçkovskin Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, pritet të realizoj nesër në Tetovë një takim me kryetarin e Al
Lupço Zikov zgjidhet lider i Aleancës për Maqedoni pozitive Gazetari dhe pronari i revistës “Kapital”, Lupço Zikov është zgjedhur kryetar i Aleancës për Maqedoni pozitive (AMP).
Partia e Buçkovskit nis mbledhjen e nënshkrimeve Kanë filluar të mblidhen nënshkrimet e nevojshme për themelimin e partisë politike nga nisma politike Aleanca për Maqedo