999 rezultate për

zikaltrit

Presidenti i Veronës në zyrat e Interit, zikaltrit synojnë Kumbullën dhe Rrahmanin Interi shfaq hapur interes për dy mbrojtësit shqiptarë të Veronës, Marash Kumbullën dhe Amir Rrahmanin. Siç raporton
Agjenti i Marash Kumbullës: Po interesohet Interi Marash Kumbulla është një nga zbulimet më të mëdha në Serinë A për këtë sezon, për shkak të paraqitjeve të shkëlqyera që
Barcelona dhe Reali në sulm, a do ti përballojë dot Interi? Kontrata është garancia e Interit, por një ofertë e "majme" do t’i bënte zikaltrit të mendoheshin. Milan Skriniar është
Skuadra e Seria-C mposht Interit Interi i Antonio Contes ka pësuar humbjen e tretë radhazi edhe pse këtë herë nuk bëhet fjalë për një ndeshje zyrtare por
Erjona Sulejmani e pranishme në derbin Inter-Juve, për kë bën tifo modelja Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar Blerim Xhemaili, Erjona Sulejmani është një tifoze e deklaruar e skuadrës së I
Juventusi ofron një tjetër futbollist Interit për Icardin, zikaltritkërkojnë edhe para juventus insiston për transferimin e sulmuesit argjentinas Mauro Icardi. Zonja e Vjetër ka tentuar ta bind Interit me
Lazio-Atalanta, luftë e ashpër për Championsin Barazimi i Interit ndaj Udineses të shtunën e ka bërë akoma edhe më interesante garën për një vend në Champions në Serie
Lautaro Martinez kërcëkon Juventus: Vitin tjetër ju "heqim kurorën" Lautaro Martinez është gati të luajë derbin e parë të Italisë si protagonist, pasi Luciano Spalletti pritet të preferojë
Guardiola gati 100 milionë euro për yllin e Interit Milan Skriniar nuk mund të preket. Interi ngre “barrikada” përreth mbrojtësit të vet dhe është gati ta blindojë liderin
Shkarkohet Spalletti? Mourinho dhe Pochettino favorit për stolin Situata tek Interi nuk është aspak e qetë. Zikaltrit u eleminuan dje në mbrëmje nga Eintracht Frankfurt duke humbur mund
Derbi i Inter-Milan, gazetarja italiane tifo për zikaltrit (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur sportive, Ludovica Pagani ka "provokuar" kuqezinjtë e Milanit, vetëm një javë para derbit të Madonnin
E bleu në janar, Interi e rikthen tek Southampton Cedric Soares nuk do to të blihet nga Interi në fund të sezonit. Është ky lajmi më i fundit që vjen nga e përditshmj
Cagliari thyen Interin, zikaltrit rrezikojnë Championsi-n(VIDEO) Interi vë në diskutim jo vetëm vendin e 3-të por edhe kualifikimin në Champions League për sezonin e ardhshëm. Zikaltri
Tërmet te Interi, Icardi mbyll sezonin me zikaltrit Mauro Icardi vijon të jetë jashtë grumbullimit me skuadrën e Interit, teksa çështja ka marrë një dimension tjetër. Klubi
Icardi pranë largimit, Interi piketon bomberin e Romës Mauro Icardi me shumë mundësi do të largohet në fund të sezonit nga Interit. Tashmë zikaltrit kanë filluar për të gjetur
Interi gjobit Icardin, dhe i shpall luftë Wanda Narës Interi po përdor dorën e hekurt edhe ndaj kapitenit Mauro Icardi, duke e gjobitur me 100 mijë euro për mungesën në stërv
Sot supersfida Inter-Napoli, zikaltrit pa Nainggolan në fushë Sot në mbrëmje në orën 20:30 do të luhet supersfida Inter-Napoli, një takim që pa dyshim do të tërheqë më shumë shikuesi
Interi dorëzohet në fund, barazon me Chievon (VIDEO) Interi është tronditur nga skuadra e fundit në Serie A, Chievon, e cila ia doli ta nxjerrë një barazim tejet të vonshëm
Pirlo: Perisiç sllav klasik, lojtar pa vazhdimësi Andrea Pirlo ka bërë një analizë të Inter për “Sky Sport”. Zikaltrit po kalojnë një moment të mirë forme dhe të mërkurën
“Inter e ka për detyrë të jetë anti-Juve” Ish-sulmuesi i Inter, Julio Cruz i ka habitur të gjithë me deklaratën e bërë së fundmi. Cruz beson se Zikaltrit, duh