999 rezultate për

zidanit

Isco shfryn kundër Zidanit në El Clasico (VIDEO) Mesfushori i Real Madridit Isko nuk ndihet i kënaqur me mënyrën e aktivizimit nga trajneri Zinedin Zidan. Futbollist
Disfata turpëruese, Perez shkarkon Zidane dhe ul në stol një tjetër legjendë Dy humbjet e fundit, në kampionat ndaj Cadiz dhe në Champions ndaj Shakhtarit, kanë trazuar ujërat te Reali i Madridit.
Drejtori i PSG-së i reagon Zidanit: Mbappe s’do të largohet Drejtori sportiv i Paris Saint-Germainit, Leonardo, i ka siguruar tifozët se e ardhmja e Kylian Mbappes mbetet në Francë
Pogba po ndjek hapat e Zidanit Karriera e Paul Pogbas është duke kaluar nëpër një trajektore shumë të ngjashme me atë të Zinedine Zidanit. E përditshmj
Carvajal i jep një “shuplakë” të hidhur Zidanit Mbrojtësi i skuadrës së Real Madrid, Dany Carvajal i ka lënë të gjithë gojëhapur me deklaratën e tij në drejtim të ish-t
Ky sulmues shkruan histori me Francën, ia kalon dhe Zidanit Kampionët e Botës në fuqi, arritën të mposhtnin Holandën ditën e djeshme ndeshje kjo e vlefshmë për Ligën e Kombeve.
REKORDE / Reali i Zidanit më i dobëti në 10-të vitet e fundit (FOTO LAJM) 14 javë, 27 pikë, kjo është ecuria më e dobët e Real Madridit në 10 vitet e fundit. Reali nuk ka ndërmend të dalë nga
Conte i thur elozhe Zidanit Antonio Conte ka lavdëruar Zidanin në ceremoninë e FIFA-s, i cili së bashku me francezin dhe Allegrin luftojnë për çmimi
Çfarë po ndodh me Ronaldon? Zidanit nuk i intereson më Fituesi i Topit të Artë për vitin që lamë pas, Cristiano Ronaldo, është një karton larg suspendimit pikërisht në kohën k
Ancelotti zbulon këshillat që i dha Zidanit Trajneri italian ka folur në lidhje me Zinedine Zidane, duke thënë se e ka këshilluar që të qëndroj te Real Madridi përp
Rrëfehet Matterazi: Ja çfarë i thashë Zidanit që më goditi Ish mbrojtësi i Italisë, Marco Matterazi ka rrëfyer incidentin me Zinedine Zidan. Kur kanë kaluar 10 vjet nga finalj
Perez i tregon derën Zidanit, ja kush vjen Periudha e Zinedine Zidane në stolin e Realit të Madridit mund të jetë shumë më e shkurtër nga sa parashikohej. Barazimi