999 rezultate për

zidane

Conte tenton t'i rrëmbejë një yll Zidane-it Antonio Conte është gati që të ribashkohet sërish me Alvaro Moratën te skuadra e Chelsea-t. Spanjolli nuk ka bindur as t
Zbulohet video, Ronaldo shan Zidane pas zëvendësimit (VIDEO) Cristiano Ronaldo nuk e ka pritur aspak mirë zëvendësimin e trajnerit Zinedine Zidane ndaj Atletiko Bilbaos. Në një vide
Ja çfarë thotë Zidane pas fitores së Realit dhe për... Zinedine Zidane është shprehur se skuadra e tij ka vuajtur shumë për të shënuar fitore në udhëtim te Athletico Bilbao.
A ka "gogla të nxehta" në shortin e Championsit? Ja si përgjigjet Zidane “Goglat e nxehta” është një nga hamendësimet më të mëdha dhe më të vjetra të mënyrës së trukimit të shortit të Ligës së
Zidane "imiton" Buffon-in, ja kë kërkon të shmangë strategu francez nesër Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka befsauar të gjithë me kundërshtarin që nuk dëshiron të ballafaqohet në çere
Zidane i "vë syrin" talentit të madh francez Zinedeine Zidane e dëshiron mesfushorin e talentuar francez, Maxime Lopez Trajneri i Real Madridit tashmë e ka dëshmu
Zidane i frikësohet Napolit: Ja si mund të na ndëshkojnë Zinedine Zidane nuk është shfaqur aspak i qetë në prag të sfidës ndaj Napolit. Strategu francez e njeh mjaft mirë ambien
"Buzëqesh" Zidane, rikuperon yllin e skuadrës ndaj Napolit Lajme fantastike nga Spanja për Zinedine Zidane. Cristiano Ronaldo është rikuperuar plotësisht dhe do të jetë i gatshëm
Zidane nervozohet me mediat: Jam krenar për lojtarët e mi Zinedine Zidane është i lodhur nga pyetjet e shumta që i janë bërë në lidhje me arbitrimin dhe për aktivizimin e Iscos d
Zidane bën një deklaratë befasuese pas humbjes nga Valencia Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, mendon se Real Madridi humbi ndeshjen ndaj Valencias brenda 10 minutave, i ci
Zidane i fiksuar pas talentit të Leverkusenit Real Madrid po mendon edhe për të ardhmen. Drejtuesit e klubit madrilen kërkojnë të bëjnë një merkato cilësore me lojtar
Zidane: Barcelona nuk është në krizë Barcelona nuk është në krizë të rezultateve, kështu së paku mendon trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane. Francez
Ja çfarë thotë Zidane për fitoren e Realit dhe mungesën e golave të Ronaldos Zinedine Zidane është shprehur i lumtur me fitoren e Real Madridit ndaj Espanyolit. Skuadra e Zidanes në ‘Santiago Be
"Nuk më pëlqen nëse Morata bën këtë" Zinedine Zidane u është përgjigjur zërave për largim të Moratas nga Bernabeu. “Nuk do të më pëlqente nëse Morata mend
A mund ta përmbysë Barcelona PSG-në? Ja çfarë mendon Zidane ... Edhe pse shumica tashmë janë të bindur se Barcelona është e eliminuar nga Liga e Kampionëve, pas humbjes 4:0 në Francë n
Zidane: Fitorja s’mjafton për kualifikim Zinedine Zidane ka thënë se fitorja 3-1 e Real Madridit ndaj Napolit, nuk është e mjaftueshme për të konfirmuar kualifik
Zidane: Kam luajtur me Juven, e di si mundet Napoli Trajneri i Realit, Zinedine Zidane ka folur në konferencë për shtyp para sfidës së parë ndaj Napolit të vlefshëm për 1/8
Buzëqesh Zidane, rikuperohet Ronaldo për sfidën me Napolin Ditën e djeshme Cristiano Ronaldo krijoi panik në kampin madrilen pasi mungoi në stërvitje duke ngritur hipotezën e një
Osasuna, një mallkim për Zidane Zinedine Zidane sonte në mbrëmje do të kërkojë të heqë kujtimet e këqija që i ka nga e kaluara në transfertën ndaj Osasu
"Buzëqesh" Zidane, Gareth Bale drejt rikthimit nga dëmtimi Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka marrë lajme të shkëlqyera para ndeshjes së 15 shkurtit kundër Napolit të vl
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}